Gå til hovedindhold

EGLO Amsfield Pendel E27 Ø380 Bambus - Pendellampe - 49771

EgloLamperEAN: 9002759497712
Pris fra 476 krtil 759,95 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 283,95 kr (37% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på EGLO Amsfield Pendel E27 Ø380 Bambus - Pendellampe - 49771 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 476 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Eglo Amsfield pendel
-6%476 kr
Før 509 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Eglo Amsfield pendel billede

Produktinformation

Bambuspendlen der passer til boho-stilen i dit hjem Amsfield pendlen er simpelthen bare så smuk. Den har en rund lampeskærm lavet af brunt bambustræ og er kombineret med et brunt metalophæng. Den flettede lampeskærm skaber et fascinerende spil af lys og s...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Eglo
Kategori: Lampetyper
Farve: brown
Størrelse: diameter 38 cm, height 110 cm
EAN: 9002759497712
Varenr.: 4241802432
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
EGLO AMSFIELD PENDEL Ø380 ANTIQUE BRUN
496 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Eglo Amsfield pendel
503 kr
Til butik
Eglo Amsfield pendel billede

Produktinformation

Fantastisk bambus pendel fra Eglo Denne pendel fra Amsfield serien af Eglo er lavet af brunt bambustræ kombineret med et brunt metalophæng, som uden tvivl vil skille sig ud i dit hjem. Lampen kan bruges mange steder i hjemmet - som i soveværelset, kontore...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Eglo
Kategori: Indendørslamper
Farve: brown
Størrelse: diameter 38 cm, height 110 cm
EAN: 9002759497712
Varenr.: 4241802432
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Eglo Amsfield pendel
504 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
EGLO AMSFIELD pendel, træ
630 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Eglo Amsfield pendel
-10%755 kr
Før 839 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
EGLO Amsfield Pendel E27 Ø380 Bambus - Pendellampe - 49771
759,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EGLO Amsfield Pendel E27 Ø380 Bambus - Pendellampe - 49771 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EGLO Amsfield Pendel E27 Ø380 Bambus - Pendellampe - 49771 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LampeGuru.dk476 kr476 krKøb
2CS MEGASTORE DK496 kr535 krKøb
3Greenline503 kr503 krKøb
4LavprisEl504 kr504 krKøb
5Proshop DK630 kr669 krKøb
6BilligVVS DK755 kr755 krKøb
7Homeshop DK759,95 kr759,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for EGLO Amsfield Pendel E27 Ø380 Bambus - Pendellampe - 49771

PriceData har fulgt prisen på EGLO Amsfield Pendel E27 Ø380 Bambus - Pendellampe - 49771 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 445 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 519 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 490 kr.

Den nuværende pris på 476 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for EGLO Amsfield Pendel E27 Ø380 Bambus - Pendellampe - 49771. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for EGLO Amsfield Pendel E27 Ø380 Bambus - Pendellampe - 49771 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026476 kr20 kr (4%)
23. maj 2026496 kr20 kr (4%)
2. maj 2026476 kr23 kr (5%)
21. apr. 2026499 kr4 kr (1%)
11. apr. 2026503 kr4 kr (1%)
5. apr. 2026499 kr1 kr (0%)
1. apr. 2026500 kr10 kr (2%)
31. mar. 2026510 kr10 kr (2%)
28. mar. 2026500 kr19 kr (4%)
27. mar. 2026519 kr19 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret