Gå til hovedindhold

JO Safety Efterlysende tape Photoluminescent tape - 50 mm x 10 meter / Efterlysende | | Fjernlager | Photoluminescent tape

JO SafetySkiltningEAN: 5708387155348
Pris fra 620 krtil 638,75 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 18,75 kr (3% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Efterlysende tape Photoluminescent tape - 50 mm x 10 meter / Efterlysende | | Fjernlager | Photoluminescent tape og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 620 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Efterlysende tape Photoluminescent tape - 50 mm x 10 meter / Efterlysende | | Fjernlager | Photoluminescent tape
620 kr
Til butik
Efterlysende tape Photoluminescent tape - 50 mm x 10 meter / Efterlysende | | Fjernlager | Photoluminescent tape billede

Produktinformation

Efterlysende tape Photoluminescent tape Efterlysende tape, også kendt som photoluminescent tape, er et praktisk og sikkert produkt, der er designet til at skabe synlighed og sikkerhed i mørke omgivelser. Tappen er fremstillet af et specielt materiale, der...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Skilte
EAN: 5708387155348
Varenr.: 47617855324497
Gå til JO Safety DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DENFOIL Efterlysende non-slip tape - 50 mm x 10 m
638,75 kr
Til butik
DENFOIL Efterlysende non-slip tape - 50 mm x 10 m billede

Produktinformation

Efterlysende skridsikker tape efterlysende skridsikker gulvtape for ekstra sikkerhedEfterlysende skridsikker tape fra DENFOIL® er designet til at forbedre sikkerheden på gulve og trapper ved at kombinere en efterlysende effekt med en skridsikker overflad...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: JO Safety
Kategori: Signage
Farve: Hvid
Størrelse: 50 mm x 10 m
EAN: 5708387155348
Varenr.: 130435

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Efterlysende tape Photoluminescent tape - 50 mm x 10 meter / Efterlysende | | Fjernlager | Photoluminescent tape koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Efterlysende tape Photoluminescent tape - 50 mm x 10 meter / Efterlysende | | Fjernlager | Photoluminescent tape koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten620 kr620 krKøb
2JO Safety DK638,75 kr638,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Efterlysende tape Photoluminescent tape - 50 mm x 10 meter / Efterlysende | | Fjernlager | Photoluminescent tape

PriceData har fulgt prisen på Efterlysende tape Photoluminescent tape - 50 mm x 10 meter / Efterlysende | | Fjernlager | Photoluminescent tape i 87 dage. Laveste pris i perioden er 620 kr (registreret d. 9. marts 2026), højeste er 638,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 628 kr.

Den nuværende pris på 620 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Efterlysende tape Photoluminescent tape - 50 mm x 10 meter / Efterlysende | | Fjernlager | Photoluminescent tape. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Efterlysende tape Photoluminescent tape - 50 mm x 10 meter / Efterlysende | | Fjernlager | Photoluminescent tape de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026620 kr18,75 kr (3%)
24. maj 2026638,75 kr18,75 kr (3%)
21. maj 2026620 kr18,75 kr (3%)
20. maj 2026638,75 kr18,75 kr (3%)
9. mar. 2026620 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret