Gå til hovedindhold

EFB NORDIC EFB-Elektronik Classic - USB-C cable - 24 pin USB-C to USB - 3 m

EFB NORDICKablerEAN: 4049759271657
Pris fra 64 krtil 340 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 276 kr (81% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 59 kr 3. maj

Sammenlign priser på EFB NORDIC EFB-Elektronik Classic - USB-C cable - 24 pin USB-C to USB - 3 m og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 64 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
EFB Elektronik EBUSBC-USB20AK.3 USB-C to USB-A 3m Sort
64 kr
Til butik
EFB Elektronik EBUSBC-USB20AK.3 USB-C to USB-A 3m Sort billede

Produktinformation

EFB Elektronik EBUSBC-USB20AK.3. Kabellængde: 3 m. Stik 1: USB C, Stik 2: USB A, USB version: USB 2.0, Maksimal dataoverførselshastighed: 0,48 Gbit/sek., Produktfarve: Sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: EBUSBC-USB20AK.3
EAN: 4049759271657
Varenr.: 1000697556
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
EFB NORDIC EFB-Elektronik Classic - USB-C cable - 24 pin USB-C to USB - 3 m
340 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EFB NORDIC EFB-Elektronik Classic - USB-C cable - 24 pin USB-C to USB - 3 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EFB NORDIC EFB-Elektronik Classic - USB-C cable - 24 pin USB-C to USB - 3 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK64 kr64 krKøb
2Proshop DK340 kr379 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for EFB NORDIC EFB-Elektronik Classic - USB-C cable - 24 pin USB-C to USB - 3 m

PriceData har fulgt prisen på EFB NORDIC EFB-Elektronik Classic - USB-C cable - 24 pin USB-C to USB - 3 m i 177 dage. Laveste pris i perioden er 59 kr (registreret d. 3. maj 2026), højeste er 67 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 63 kr.

Den nuværende pris på 64 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 8% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for EFB NORDIC EFB-Elektronik Classic - USB-C cable - 24 pin USB-C to USB - 3 m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for EFB NORDIC EFB-Elektronik Classic - USB-C cable - 24 pin USB-C to USB - 3 m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 202664 kr2 kr (3%)
14. maj 202662 kr3 kr (5%)
10. maj 202665 kr3 kr (5%)
6. maj 202662 kr3 kr (5%)
3. maj 202659 kr3 kr (5%)
15. jan. 202662 kr3 kr (5%)
10. dec. 202565 kr2 kr (3%)
7. dec. 202567 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret