Gå til hovedindhold

EFB Elektronik MK6001.7.5G, 7,5 m, Cat6a, S/FTP (S-STP), RJ-45

EFB ElektronikNetværkskablerEAN: 4049759225520
Pris fra 105 krtil 109 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 4 kr (4% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 93 kr 29. mar.

Sammenlign priser på EFB Elektronik MK6001.7.5G, 7,5 m, Cat6a, S/FTP (S-STP), RJ-45 og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 105 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
EFB Elektronik MK6001.7,5G CAT 6a S/FTP CU 7,5m Grå
105 kr
Til butik
EFB Elektronik MK6001.7,5G CAT 6a S/FTP CU 7,5m Grå billede

Produktinformation

EFB Elektronik MK6001.7,5G. Kabellængde: 7,5 m, Standard for kabler: Cat6a, Kabelafskærmning: S/FTP (S-STP), Stik 1: RJ-45, Stik 2: RJ-45, Stikforbindelse kontakter plettering: Guld, Produktfarve: Grå

Produktspecifikationer

Artikel nr.: MK6001.7,5G
EAN: 4049759225520
Varenr.: 998072272
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
EFB Elektronik MK6001.7.5G, 7,5 m, Cat6a, S/FTP (S-STP), RJ-45
109 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EFB Elektronik MK6001.7.5G, 7,5 m, Cat6a, S/FTP (S-STP), RJ-45 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EFB Elektronik MK6001.7.5G, 7,5 m, Cat6a, S/FTP (S-STP), RJ-45 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK105 kr105 krKøb
2CS MEGASTORE DK109 kr148 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for EFB Elektronik MK6001.7.5G, 7,5 m, Cat6a, S/FTP (S-STP), RJ-45

PriceData har fulgt prisen på EFB Elektronik MK6001.7.5G, 7,5 m, Cat6a, S/FTP (S-STP), RJ-45 i 139 dage. Laveste pris i perioden er 93 kr (registreret d. 29. marts 2026), højeste er 108 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 104 kr.

Den nuværende pris på 105 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for EFB Elektronik MK6001.7.5G, 7,5 m, Cat6a, S/FTP (S-STP), RJ-45. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for EFB Elektronik MK6001.7.5G, 7,5 m, Cat6a, S/FTP (S-STP), RJ-45 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026105 kr3 kr (3%)
19. apr. 2026108 kr15 kr (16%)
29. mar. 202693 kr15 kr (14%)
14. jan. 2026108 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret