Gå til hovedindhold

NO NAME EFB Elektronik MK6001.40G, 40 m, Cat6a, S/FTP (S-STP), RJ-45

NO NAMENetværkskablerEAN: 4049759226442
Pris fra 332 krtil 489 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 157 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 308 kr 3. maj

Sammenlign priser på EFB Elektronik MK6001.40G, 40 m, Cat6a, S/FTP (S-STP), RJ-45 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 332 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
EFB Elektronik MK6001.40G CAT 6a S/FTP CU 40m Grå
332 kr
Til butik
EFB Elektronik MK6001.40G CAT 6a S/FTP CU 40m Grå billede

Produktinformation

EFB Elektronik MK6001.40G. Kabellængde: 40 m, Standard for kabler: Cat6a, Kabelafskærmning: S/FTP (S-STP), Stik 1: RJ-45, Stik 2: RJ-45, Stikforbindelse kontakter plettering: Guld, Produktfarve: Grå

Produktspecifikationer

Artikel nr.: MK6001.40G
EAN: 4049759226442
Varenr.: 1000212666
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
EFB Elektronik MK6001.40G, 40 m, Cat6a, S/FTP (S-STP), RJ-45
399 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværkskabel Cat6a S/FTP - grå 40 m (MK6001.40G)
-2%469 kr
Før 479 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Netværkskabel Cat6a S/FTP - grå 40 m (MK6001.40G) billede

Produktinformation

Stabilt netværk med Cat6a-kabelSikr en pålidelig kablet forbindelse til router, switch, pc eller smart‑tv med dette Cat6a S/FTP netværkskabel i grå. Med en længde på 40 m er det velegnet til hjem, kontor og installationer, hvor udstyret står langt fra hinanden. Skærmet opbygning hjælper med at minimere elektrisk støj fra omgivelserne, så du får en mere stabil dataoverførsel.Fleksibel løsning til netværkKablet har RJ45-stik i begge ender, så du nemt kan tilslutte standard netværksudstyr. Den lange længde giver frihed til diskret kabelføring langs vægge eller lofter, uden at du skal gå på kompromis med placeringen af dit udstyr. Vælg et 40 m LAN-kabel, når du vil undgå ustabilt trådløst signal og få en simpel, driftssikker forbindelse.Type: Netværkskabel (LAN)Kategori: Cat6aSkærmning: S/FTP (S‑STP)Stik: RJ45 han til RJ45 hanLængde: 40 mFarve: GråModel: MK6001.40G...

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Netværkskabler
Vægt: 6.08g
EAN: 4049759226442
Varenr.: 2159545
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværkskabel Cat6a S/FTP - grå 40 m (MK6001.40G)
-2%489 kr
Før 499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EFB Elektronik MK6001.40G, 40 m, Cat6a, S/FTP (S-STP), RJ-45 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EFB Elektronik MK6001.40G, 40 m, Cat6a, S/FTP (S-STP), RJ-45 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK332 kr332 krKøb
2CS MEGASTORE DK399 kr438 krKøb
3Boligcenter DK469 kr469 krKøb
4Vivas DK489 kr568 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for EFB Elektronik MK6001.40G, 40 m, Cat6a, S/FTP (S-STP), RJ-45

PriceData har fulgt prisen på EFB Elektronik MK6001.40G, 40 m, Cat6a, S/FTP (S-STP), RJ-45 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 308 kr (registreret d. 3. maj 2026), højeste er 399 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 332 kr.

Den nuværende pris på 332 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for EFB Elektronik MK6001.40G, 40 m, Cat6a, S/FTP (S-STP), RJ-45. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for EFB Elektronik MK6001.40G, 40 m, Cat6a, S/FTP (S-STP), RJ-45 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026332 kr5 kr (1%)
16. maj 2026337 kr2 kr (1%)
15. maj 2026335 kr2 kr (1%)
12. maj 2026337 kr2 kr (1%)
6. maj 2026335 kr27 kr (9%)
3. maj 2026308 kr27 kr (8%)
1. maj 2026335 kr2 kr (1%)
30. apr. 2026337 kr2 kr (1%)
26. apr. 2026335 kr2 kr (1%)
25. apr. 2026337 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret