Gå til hovedindhold

NO NAME EFB Elektronik K5515.50, 50 m, Cat6, S/FTP (S-STP), RJ-45, RJ-45

NO NAMENetværkskablerEAN: 4049759115708
Pris fra 392 krtil 569 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 177 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 303 kr 3. maj

Sammenlign priser på EFB Elektronik K5515.50, 50 m, Cat6, S/FTP (S-STP), RJ-45, RJ-45 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 392 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
EFB Elektronik K5515.50 CAT 6 S/FTP CU 50m Sort
392 kr
Til butik
EFB Elektronik K5515.50 CAT 6 S/FTP CU 50m Sort billede

Produktinformation

EFB Elektronik K5515.50. Kabellængde: 50 m, Standard for kabler: Cat6, Kabelafskærmning: S/FTP (S-STP), Stik 1: RJ-45, Stik 2: RJ-45, Stikforbindelse kontakter plettering: Guld, Dataoverførselshastighed: 5000 Mbit/s, Produktfarve: Sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: K5515.50
EAN: 4049759115708
Varenr.: 997418326
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
EFB Elektronik K5515.50, 50 m, Cat6, S/FTP (S-STP), RJ-45, RJ-45
469 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværkskabel Cat6 S/FTP - 50 m, sort (RJ‑45 han/han, LSZH)
549 kr
Til butik
Netværkskabel Cat6 S/FTP - 50 m, sort (RJ‑45 han/han, LSZH) billede

Produktinformation

Stabilt netværkskabel til hjem og kontorFå en pålidelig kablet forbindelse med dette Cat6 S/FTP netværkskabel på 50 m. Kablet er udstyret med RJ‑45 han/han-stik med forgyldte kontakter for sikker kontakt og har lavrøg, halogenfri kappe (LSZH), som er velegnet i mange installationsmiljøer. Perfekt til routere, switche, pc’er og andet netværksudstyr, hvor en stabil forbindelse er vigtig.Ydelse og opbygningKablet understøtter frekvenser op til 250 MHz og datahastigheder op til 5.000 Mbit/s. Den skærmede S/FTP‑opbygning med 4×2 tvistede par hjælper med at reducere indstråling. Den støbte trækaflastning ved hvert stik giver en robust tilslutning i daglig brug.Kabelstandard: Cat6Længde: 50 mStik: RJ‑45 han til RJ‑45 hanSkærmning: S/FTP (S‑STP)Frekvens: 250 MHzDatahastighed: op til 5.000 Mbit/sLedermateriale: KobberKappe: LSZH (lav røg, halogenfri)AWG: 27/7Par: 4×2 tvistede parKontaktbelægning: GuldYderdiameter: 6,2 mmFarve: SortStøbt kabelstøvle: JaIndeholder ikke: Halogen...

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Netværkskabler
Vægt: 3.67g
EAN: 4049759115708
Varenr.: 2155399
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværkskabel Cat6 S/FTP - 50 m, sort (RJ‑45 han/han, LSZH)
569 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EFB Elektronik K5515.50, 50 m, Cat6, S/FTP (S-STP), RJ-45, RJ-45 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EFB Elektronik K5515.50, 50 m, Cat6, S/FTP (S-STP), RJ-45, RJ-45 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK392 kr392 krKøb
2CS MEGASTORE DK469 kr508 krKøb
3Boligcenter DK549 kr549 krKøb
4Vivas DK569 kr648 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for EFB Elektronik K5515.50, 50 m, Cat6, S/FTP (S-STP), RJ-45, RJ-45

PriceData har fulgt prisen på EFB Elektronik K5515.50, 50 m, Cat6, S/FTP (S-STP), RJ-45, RJ-45 i 180 dage. Laveste pris i perioden er 303 kr (registreret d. 3. maj 2026), højeste er 397 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 383 kr.

Den nuværende pris på 392 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for EFB Elektronik K5515.50, 50 m, Cat6, S/FTP (S-STP), RJ-45, RJ-45. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for EFB Elektronik K5515.50, 50 m, Cat6, S/FTP (S-STP), RJ-45, RJ-45 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026392 kr1 kr (0%)
29. maj 2026393 kr1 kr (0%)
28. maj 2026394 kr3 kr (1%)
26. maj 2026397 kr2 kr (1%)
24. maj 2026395 kr1 kr (0%)
22. maj 2026394 kr1 kr (0%)
16. maj 2026393 kr1 kr (0%)
14. maj 2026392 kr1 kr (0%)
12. maj 2026393 kr1 kr (0%)
6. maj 2026392 kr89 kr (29%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret