Gå til hovedindhold

EFB NORDIC EFB Elektronik K5460.1,5 CAT 5e CAT 5e SF/UTP SF/UTP 1,5m 1,5m Grøn Grøn

EFB NORDICNetværkskablerEAN: 4049759030667
Pris fra 42 krtil 157 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 115 kr (73% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 17,4 kr 7. maj

Sammenlign priser på EFB Elektronik K5460.1,5 CAT 5e CAT 5e SF/UTP SF/UTP 1,5m 1,5m Grøn Grøn og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 42 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
EFB Elektronik K5460.1,5 CAT 5e CAT 5e SF/UTP SF/UTP 1,5m 1,5m Grøn Grøn
42 kr
Til butik
EFB Elektronik K5460.1,5 CAT 5e CAT 5e SF/UTP SF/UTP 1,5m 1,5m Grøn Grøn billede

Produktinformation

EFB Elektronik K5460.1,5. Kabellængde: 1,5 m, Standard for kabler: Cat5e, Kabelafskærmning: SF/UTP (S-FTP), Stik 1: RJ-45, Stik 2: RJ-45, Dataoverførselshastighed: 1000 Mbit/s, Produktfarve: Grøn

Produktspecifikationer

Artikel nr.: K5460.1,5
EAN: 4049759030667
Varenr.: 997483330
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Patchkabel SF/UTP C.5e PVC 1,5m grøn - (10 stk.)
157 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EFB Elektronik K5460.1,5 CAT 5e CAT 5e SF/UTP SF/UTP 1,5m 1,5m Grøn Grøn koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EFB Elektronik K5460.1,5 CAT 5e CAT 5e SF/UTP SF/UTP 1,5m 1,5m Grøn Grøn koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK42 kr42 krKøb
2CS MEGASTORE DK157 kr196 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for EFB Elektronik K5460.1,5 CAT 5e CAT 5e SF/UTP SF/UTP 1,5m 1,5m Grøn Grøn

PriceData har fulgt prisen på EFB Elektronik K5460.1,5 CAT 5e CAT 5e SF/UTP SF/UTP 1,5m 1,5m Grøn Grøn i 114 dage. Laveste pris i perioden er 17,4 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 157 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 76 kr.

Den nuværende pris på 42 kr er 45% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 73% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for EFB Elektronik K5460.1,5 CAT 5e CAT 5e SF/UTP SF/UTP 1,5m 1,5m Grøn Grøn. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for EFB Elektronik K5460.1,5 CAT 5e CAT 5e SF/UTP SF/UTP 1,5m 1,5m Grøn Grøn de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202642 kr24,6 kr (141%)
7. maj 202617,4 kr139,6 kr (89%)
6. maj 2026157 kr139,6 kr (802%)
21. mar. 202617,4 kr139,6 kr (89%)
20. mar. 2026157 kr139,6 kr (802%)
17. mar. 202617,4 kr139,6 kr (89%)
16. mar. 2026157 kr139,6 kr (802%)
4. mar. 202617,4 kr139,6 kr (89%)
3. mar. 2026157 kr139,6 kr (802%)
10. feb. 202617,4 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret