Gå til hovedindhold

NO NAME EFB Elektronik 81150.25 kabelsamler Krog og løkke kabelbinder Polyamid Sort 1 stk

NO NAMEEAN: 4049759079444
Pris fra 403 krtil 589 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 186 kr (32% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på EFB Elektronik 81150.25 kabelsamler Krog og løkke kabelbinder Polyamid Sort 1 stk og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 403 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
EFB Elektronik 81150.25 kabelsamler Krog og løkke kabelbinder Polyamid Sort 1 stk
403 kr
Til butik
EFB Elektronik 81150.25 kabelsamler Krog og løkke kabelbinder Polyamid Sort 1 stk billede

Produktinformation

EFB Elektronik 81150.25. Type: Krog og løkke kabelbinder, Materiale: Polyamid, Produktfarve: Sort. Længde: 25000 mm, Bredde: 20 mm. Antal pr. pakke: 1 stk

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 81150.25
EAN: 4049759079444
Varenr.: 995255231
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Velcrobånd kabelbinder - polyamid, 20 mm × 25 m, sort
569 kr
Til butik
Velcrobånd kabelbinder - polyamid, 20 mm × 25 m, sort billede

Produktinformation

Fleksibel velcrobånd kabelbinder til nem samling af kablerHold styr på ledninger og kabler med dette genlukkelige velcrobånd i sort. Båndet er 20 mm bredt og leveres på en 25 m rulle, så du kan tilpasse præcis den længde, du har brug for - ideelt til både hjemmeinstallationer og mindre projekter i værkstedet. Den bløde konstruktion af polyamid gør det skånsomt mod kabler og nemt at åbne og lukke igen.Perfekt til kabelstyring i byggeri og renoveringSom en praktisk kabelbinder med krog-og-løkke-lukning er båndet velegnet, når kabler ofte skal flyttes eller udvides. Den sorte farve giver et diskret look langs paneler og i teknikskabe, og rullen på én pakke gør det let at opbevare og have ved hånden på byggepladsen.Type: Krog-og-løkke kabelbinderMateriale: PolyamidFarve: SortBredde: 20 mmLængde: 25 000 mm (25 m)Mængde: 1 stk.Identifikationsmærke: Nej...

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Tætningslister
Vægt: 2.33g
EAN: 4049759079444
Varenr.: 2149645
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Velcrobånd kabelbinder - polyamid, 20 mm × 25 m, sort
589 kr
Til butik
Velcrobånd kabelbinder - polyamid, 20 mm × 25 m, sort billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Tætningslister
Vægt: 2.33g
EAN: 4049759079444
Varenr.: 2149645

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EFB Elektronik 81150.25 kabelsamler Krog og løkke kabelbinder Polyamid Sort 1 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EFB Elektronik 81150.25 kabelsamler Krog og løkke kabelbinder Polyamid Sort 1 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK403 kr403 krKøb
2Boligcenter DK569 kr569 krKøb
3Vivas DK589 kr668 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for EFB Elektronik 81150.25 kabelsamler Krog og løkke kabelbinder Polyamid Sort 1 stk

PriceData har fulgt prisen på EFB Elektronik 81150.25 kabelsamler Krog og løkke kabelbinder Polyamid Sort 1 stk i 143 dage. Laveste pris i perioden er 379 kr (registreret d. 11. januar 2026), højeste er 404 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 398 kr.

Den nuværende pris på 403 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 1 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for EFB Elektronik 81150.25 kabelsamler Krog og løkke kabelbinder Polyamid Sort 1 stk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for EFB Elektronik 81150.25 kabelsamler Krog og løkke kabelbinder Polyamid Sort 1 stk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. apr. 2026403 kr1 kr (0%)
25. apr. 2026404 kr1 kr (0%)
8. mar. 2026403 kr1 kr (0%)
8. feb. 2026402 kr23 kr (6%)
11. jan. 2026379 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret