Gå til hovedindhold

NO NAME EFB Elektronik 53719.1V2 tilbehør til rack Stativskinne

NO NAMEEAN: 4049759227074
Pris fra 417 krtil 879 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 462 kr (53% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 380 kr 3. maj

Sammenlign priser på EFB Elektronik 53719.1V2 tilbehør til rack Stativskinne og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 417 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
EFB Elektronik 53719.1V2 tilbehør til rack Stativskinne
417 kr
Til butik
EFB Elektronik 53719.1V2 tilbehør til rack Stativskinne billede

Produktinformation

EFB Elektronik 53719.1V2. Type: Stativskinne, Produktfarve: Sølv

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 53719.1V2
EAN: 4049759227074
Varenr.: 995802147
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Rackskinne 4U - EFB Elektronik 53719.1V2, sølv
859 kr
Til butik
Rackskinne 4U - EFB Elektronik 53719.1V2, sølv billede

Produktinformation

Stabil rackskinne til elektronikskabeEFB Elektronik 53719.1V2 er en rackskinne designet til montering af udstyr i elektronikskabe og tilslutningsbokse. Med en kapacitet på 4U giver skinnen en enkel og ryddelig installation af netværks- og automationsudstyr. Den sølvfarvede overflade passer diskret ind i professionelle tavler og skabe.Til effektiv montering i elartikler og elektronikskabeSkinnen er velegnet, når du vil strukturere mindre moduler og komponenter på en fast ramme. Dybden kan nå op til 16,5 cm, hvilket giver plads til forskellige enheder, mens en samlet bredde på 43,5 cm gør den let at integrere i standardløsninger.Type: RackskinneRackkapacitet: 4UFarve: SølvBredde: 43,5 cmDybde: 5,5 cmMaks. dybde: 16,5 cm...

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Elektronik og Tilslutningsbokse
Vægt: 33.33g
EAN: 4049759227074
Varenr.: 2168661
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Rackskinne 4U - EFB Elektronik 53719.1V2, sølv
879 kr
Til butik
Rackskinne 4U - EFB Elektronik 53719.1V2, sølv billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Elektronik og Tilslutningsbokse
Vægt: 33.33g
EAN: 4049759227074
Varenr.: 2168661

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EFB Elektronik 53719.1V2 tilbehør til rack Stativskinne koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EFB Elektronik 53719.1V2 tilbehør til rack Stativskinne koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK417 kr417 krKøb
2Boligcenter DK859 kr859 krKøb
3Vivas DK879 kr2.078 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for EFB Elektronik 53719.1V2 tilbehør til rack Stativskinne

PriceData har fulgt prisen på EFB Elektronik 53719.1V2 tilbehør til rack Stativskinne i 178 dage. Laveste pris i perioden er 380 kr (registreret d. 3. maj 2026), højeste er 424 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 414 kr.

Den nuværende pris på 417 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 10% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for EFB Elektronik 53719.1V2 tilbehør til rack Stativskinne. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for EFB Elektronik 53719.1V2 tilbehør til rack Stativskinne de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026417 kr2 kr (0%)
23. maj 2026415 kr2 kr (0%)
22. maj 2026417 kr2 kr (0%)
20. maj 2026415 kr2 kr (0%)
16. maj 2026417 kr2 kr (0%)
14. maj 2026415 kr1 kr (0%)
9. maj 2026414 kr1 kr (0%)
6. maj 2026413 kr33 kr (9%)
3. maj 2026380 kr33 kr (8%)
2. maj 2026413 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret