Gå til hovedindhold

Edimax N150 Wi-Fi 4 Nano EW-7811Un V2 - Netværksadapter - USB 2.0 - 802.11b/g/n

EdimaxAdaptereEAN: 4717964703354
Pris fra 96 krtil 219 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 123 kr (56% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 79 kr 9. maj

Sammenlign priser på Edimax N150 Wi-Fi 4 Nano EW-7811Un V2 - Netværksadapter - USB 2.0 - 802.11b/g/n og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 96 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Edimax N150 Wi-Fi 4 Nano EW-7811Un V2
96 kr
Til butik
Edimax N150 Wi-Fi 4 Nano EW-7811Un V2 billede

Produktinformation

Netværksadapter, USB 2.0, 802.11b/g/n

Produktspecifikationer

Mærke: Edimax
Kategori: Netvaerksadapter netkort printserver mv
Artikel nr.: EW-7811UN V2
EAN: 4717964703354
Varenr.: 2892723
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Trådløs Wi-Fi- og Bluetooth-dongle
118 kr
Til butik
Trådløs Wi-Fi- og Bluetooth-dongle billede

Produktinformation

EW-7811Un V2 er en trådløs nano USB-adapter, der understøtter maksimal rækkevidde og hastighed.På trods af størrelsen understøtter denne lille USB-adapter højere datahastighed på op til 150 Mbps, når du forbinder med trådløs 802.11n-enhed, som er 3 gange...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Netværkstilbehør
EAN: 4717964703354
Varenr.: 2764278
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Edimax Netværksadapter USB 2.0 150Mbps Trådløs
120 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Edimax N150 Wi-Fi 4 Nano EW-7811Un V2 - Netværksadapter - USB 2.0 - 802.11b/g/n
127 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Edimax N150 Wi-Fi 4 Nano USB-adapter
146 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
N150 Wi-Fi 4 Nano USB-adapter
-16%159 kr
Før 189 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Edimax EW-7811Un V2 WLAN 150 Mbit/s
219 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Edimax N150 Wi-Fi 4 Nano EW-7811Un V2 - Netværksadapter - USB 2.0 - 802.11b/g/n koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Edimax N150 Wi-Fi 4 Nano EW-7811Un V2 - Netværksadapter - USB 2.0 - 802.11b/g/n koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK96 kr135 krKøb
2Elvvs.dk118 kr118 krKøb
3CompuMail DK120 kr120 krKøb
4CS MEGASTORE DK127 kr166 krKøb
5Teknikproffset DK146 kr195 krKøb
6Estore DK159 kr159 krKøb
7Ultrashop219 kr219 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Edimax N150 Wi-Fi 4 Nano EW-7811Un V2 - Netværksadapter - USB 2.0 - 802.11b/g/n

PriceData har fulgt prisen på Edimax N150 Wi-Fi 4 Nano EW-7811Un V2 - Netværksadapter - USB 2.0 - 802.11b/g/n i 166 dage. Laveste pris i perioden er 79 kr (registreret d. 16. marts 2026), højeste er 120 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 93 kr.

Den nuværende pris på 96 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Edimax N150 Wi-Fi 4 Nano EW-7811Un V2 - Netværksadapter - USB 2.0 - 802.11b/g/n. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Edimax N150 Wi-Fi 4 Nano EW-7811Un V2 - Netværksadapter - USB 2.0 - 802.11b/g/n de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 202696 kr1 kr (1%)
14. maj 202695 kr5 kr (6%)
12. maj 202690 kr11 kr (14%)
9. maj 202679 kr37 kr (32%)
8. maj 2026116 kr14 kr (14%)
6. maj 2026102 kr12 kr (13%)
5. maj 202690 kr11 kr (14%)
16. mar. 202679 kr1 kr (1%)
1. mar. 202680 kr1 kr (1%)
28. feb. 202681 kr39 kr (33%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret