Gå til hovedindhold

Edimax EU-4308 - Netværksadapter - USB-C 3.1 - Gigabit Ethernet x 1 + USB 3.0 x 3

EdimaxHjemmespilkonsol – tilbehørEAN: 4717964701794
Pris fra 214 krtil 379 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 165 kr (44% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 212 kr 13. maj

Sammenlign priser på Edimax EU-4308 - Netværksadapter - USB-C 3.1 - Gigabit Ethernet x 1 + USB 3.0 x 3 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 214 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Edimax Netværksadapter USB-C 3.1 1Gbps Kabling
214 kr
Til butik
Edimax Netværksadapter USB-C 3.1 1Gbps Kabling billede

Produktinformation

Edimax EU-4308 - Netværksadapter - USB-C 3.1 - Gigabit Ethernet x 1 + USB 3.0 x 3

Produktspecifikationer

Artikel nr.: EU-4308
EAN: 4717964701794
Varenr.: 992738061
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Edimax EU-4308 - Netværksadapter - USB-C 3.1 - Gigabit Ethernet x 1 + USB 3.0 x 3
228 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Edimax EU-4308 USB-C to 3-Port USB 3.0 Gigabit Ethernet Hub
228 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
USB-C til 3-ports USB 3.0 Gigabit Ethernet Hub
-12%379 kr
Før 429 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Edimax EU-4308 - Netværksadapter - USB-C 3.1 - Gigabit Ethernet x 1 + USB 3.0 x 3 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Edimax EU-4308 - Netværksadapter - USB-C 3.1 - Gigabit Ethernet x 1 + USB 3.0 x 3 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK214 kr214 krKøb
2CS MEGASTORE DK228 kr267 krKøb
3Proshop DK228 kr267 krKøb
4Estore DK379 kr379 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Edimax EU-4308 - Netværksadapter - USB-C 3.1 - Gigabit Ethernet x 1 + USB 3.0 x 3

PriceData har fulgt prisen på Edimax EU-4308 - Netværksadapter - USB-C 3.1 - Gigabit Ethernet x 1 + USB 3.0 x 3 i 171 dage. Laveste pris i perioden er 210 kr (registreret d. 29. januar 2026), højeste er 238 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 215 kr.

Den nuværende pris på 214 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Edimax EU-4308 - Netværksadapter - USB-C 3.1 - Gigabit Ethernet x 1 + USB 3.0 x 3. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Edimax EU-4308 - Netværksadapter - USB-C 3.1 - Gigabit Ethernet x 1 + USB 3.0 x 3 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 2026214 kr1 kr (0%)
14. maj 2026213 kr1 kr (0%)
13. maj 2026212 kr1 kr (0%)
9. maj 2026213 kr25 kr (11%)
7. maj 2026238 kr10 kr (4%)
5. maj 2026228 kr10 kr (5%)
16. apr. 2026218 kr4 kr (2%)
15. apr. 2026214 kr1 kr (0%)
13. apr. 2026213 kr1 kr (0%)
10. apr. 2026214 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret