Gå til hovedindhold

Edding Ecoline Marker - Nr. 21 - Tykkelse 1,5-3 Mm - Sort - 1 Stk.

eddingDekorationer og udsmykningerEAN: 4004764917785
Pris fra 12,06 krtil 153,13 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 141,07 kr (92% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 12 kr 29. maj

Sammenlign priser på Edding Ecoline Marker - Nr. 21 - Tykkelse 1,5-3 Mm - Sort - 1 Stk. og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 12.06 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Marker Edding 21 Ecoline Rund Spids Sort
12,06 kr
Til butik
Marker Edding 21 Ecoline Rund Spids Sort billede

Produktinformation

Produktinfo: Mærke: EcoLine edding Type: Permanent markør Farve: Sort Pennens spids: Medium rund spids Materiale brugt: Mindst 90% genbrugsmateriale Genopfyldelig: Ja 3 hurtige: Denne EcoLine edding permanent markør er miljøvenlig og bæredygtig, da mindst...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Edding
Kategori: Markers | Markere
Farve: Sort
Størrelse: A4
EAN: 4004764917785
Varenr.: 116948
Gå til Cuubis
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Bio-permanent Marker - Edding 21 Ecoline
-40%15 kr
Før 25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bio-permanent Marker - Edding 21 Ecoline billede

Produktinformation

Bio-Permanent Marker - Edding 21 Ecoline Blækformularen i Edding 21 Ecoline er vandafvisende, tørrer hurtigt og afgiver næsten ingen lugt under anvendelse. Blækformularen i Edding 21 Ecoline er helt fri for opløsningsmidlet xylen. Du får med andre ord...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

EAN: 4004764917785
Varenr.: 208
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
edding EcoLine 21 Markør Sort
33 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
34,95 kr
Til butik
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Marker edding 21 sort perm. 1,5-3mm rund spids
153,13 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Edding Ecoline Marker - Nr. 21 - Tykkelse 1,5-3 Mm - Sort - 1 Stk. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Edding Ecoline Marker - Nr. 21 - Tykkelse 1,5-3 Mm - Sort - 1 Stk. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Hertels Boresko12,06 kr12,06 krKøb
2Cuubis15 kr15 krKøb
3CompuMail DK33 kr33 krKøb
4Gucca.dk34,95 kr34,95 krKøb
5Nova Nordic A/S153,13 kr153,13 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Edding Ecoline Marker - Nr. 21 - Tykkelse 1,5-3 Mm - Sort - 1 Stk.

PriceData har fulgt prisen på Edding Ecoline Marker - Nr. 21 - Tykkelse 1,5-3 Mm - Sort - 1 Stk. i 75 dage. Laveste pris i perioden er 12 kr (registreret d. 19. marts 2026), højeste er 12,06 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 12 kr.

Den nuværende pris på 12,06 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Edding Ecoline Marker - Nr. 21 - Tykkelse 1,5-3 Mm - Sort - 1 Stk.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Edding Ecoline Marker - Nr. 21 - Tykkelse 1,5-3 Mm - Sort - 1 Stk. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202612,06 kr
29. maj 202612 kr
21. maj 202612,06 kr
18. maj 202612 kr
16. maj 202612,06 kr
15. maj 202612 kr
14. maj 202612,06 kr
15. apr. 202612 kr
14. apr. 202612,06 kr
13. apr. 202612 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret