Gå til hovedindhold

Ecovacs Service Kit for N30 PRO OMNI / N20e / N20e PLUS

EcovacsStøvsuger – tilbehørEAN: 6970135034031
Pris fra 304 krtil 349 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 45 kr (13% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Ecovacs Service Kit for N30 PRO OMNI / N20e / N20e PLUS og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 304 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ecovacs Standard Service Kit Til N30 Pro
304 kr
Til butik
Ecovacs Standard Service Kit Til N30 Pro billede

Produktinformation

Ecovacs - Dkt080167 - Standard Service Kit - Til N30 Pro - Udskiftningsbørster - Filtre - Nem Installation - Høj Kvalitet

Produktspecifikationer

Mærke: ECOVACS
Artikel nr.: DKT080167
EAN: 6970135034031
Varenr.: 1002874530
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ECOVACS Tilbehørskit til N20e / N20e PLUS / N30 PRO
349 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ecovacs Service Kit for N30 PRO OMNI / N20e / N20e PLUS
349 kr
Til butik
Ecovacs Service Kit for N30 PRO OMNI / N20e / N20e PLUS billede

Produktinformation

Servicekit Standard til DEEBOT N20e/N20e PLUS/N30 PRO OMNI Indhold: 1x Anti-sammenfiltret hovedbørste, 4x Sidebørster, 3x Antibakterielle filtre - Sidebørste: Slidstærk nylonbørste, holdbar uden deformation. Fleksibel svingarmsstruktur - skånsom og sikker, beskadiger hverken gulv eller møbler. - Gummibørste: Nyudviklet anti-sammenfiltringsbørste med tandkamsbase bruger specialbørster og forhøjede kamtænder side om side til at rede og suge langt hår op i støvbeholderen og reducerer dermed sammenfiltret hår. Den nye børstestruktur har højere rengøringseffektivitet (CE) end traditionelle gummibørster og gør gulvet renere. Sammenlignet med konkurrerende afskæringsbørster er anti-sammenfiltret-børsten lettere. - Let at installere, fjerne og udskifte - kræver ikke værktøj. - Antibakterielt filter: Svampelag filtrerer store støvpartikler. Filterelementet filtrerer fine partikler, blokerer støv og udsender ren luft for at forhindre sekundær forurening. Filterelementet kan vaskes uden at påvirke rengøringsydelsen.

Produktspecifikationer

Mærke: Ecovacs
Kategori: Stoevsuger Tilbehoer
Artikel nr.: DKT080167
EAN: 6970135034031
Varenr.: 3372227

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ecovacs Service Kit for N30 PRO OMNI / N20e / N20e PLUS koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ecovacs Service Kit for N30 PRO OMNI / N20e / N20e PLUS koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK304 kr304 krKøb
2CS MEGASTORE DK349 kr388 krKøb
3Proshop DK349 kr388 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ecovacs Service Kit for N30 PRO OMNI / N20e / N20e PLUS

PriceData har fulgt prisen på Ecovacs Service Kit for N30 PRO OMNI / N20e / N20e PLUS i 85 dage. Laveste pris i perioden er 304 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 349 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 330 kr.

Den nuværende pris på 304 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Ecovacs Service Kit for N30 PRO OMNI / N20e / N20e PLUS. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Ecovacs Service Kit for N30 PRO OMNI / N20e / N20e PLUS de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026304 kr41 kr (12%)
29. apr. 2026345 kr4 kr (1%)
10. apr. 2026349 kr44 kr (14%)
29. mar. 2026305 kr44 kr (13%)
9. mar. 2026349 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret