Gå til hovedindhold

Ecolab Desinfektion Sirafan Speed Klar-til-Brug med Brusehoved med propanol 750 ml | Rengøring | |

EcolabRengøringsmidlerEAN: 4028159034376
Pris fra 171,61 krtil 3.568 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 3.396,39 kr (95% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Ecolab Desinfektion Sirafan Speed Klar-til-Brug med Brusehoved med propanol 750 ml | Rengøring | | og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 171.61 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ecolab Desinfektion Sirafan Speed Klar-til-Brug med Brusehoved med propanol 750 ml | Rengøring | |
171,61 kr
Til butik
Ecolab Desinfektion Sirafan Speed Klar-til-Brug med Brusehoved med propanol 750 ml | Rengøring | | billede

Produktinformation

Ecolab Desinfektion Sirafan Speed - Klar-til-Brug med Brusehoved - Propanol 750 ml Ecolab Sirafan Speed er en klar-til-brug desinfektionsopløsning, specielt udviklet til hurtig og effektiv overfladedesinfektion. Dette produkt er ideelt til desinfektion af...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ecolab
Kategori: Rengøring
EAN: 4028159034376
Varenr.: 54849232339320
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Desinfektion overflader, Ecolab, Sirafan Speed 750 ml - (6 stk.)
3.568 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ecolab Desinfektion Sirafan Speed Klar-til-Brug med Brusehoved med propanol 750 ml | Rengøring | | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ecolab Desinfektion Sirafan Speed Klar-til-Brug med Brusehoved med propanol 750 ml | Rengøring | | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten171,61 kr171,61 krKøb
2CS MEGASTORE DK3.568 kr3.568 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ecolab Desinfektion Sirafan Speed Klar-til-Brug med Brusehoved med propanol 750 ml | Rengøring | |

PriceData har fulgt prisen på Ecolab Desinfektion Sirafan Speed Klar-til-Brug med Brusehoved med propanol 750 ml | Rengøring | | i 156 dage. Laveste pris i perioden er 171,61 kr (registreret d. 31. december 2025), højeste er 3.638 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.675 kr.

Den nuværende pris på 171,61 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 95% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Ecolab Desinfektion Sirafan Speed Klar-til-Brug med Brusehoved med propanol 750 ml | Rengøring | |. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Ecolab Desinfektion Sirafan Speed Klar-til-Brug med Brusehoved med propanol 750 ml | Rengøring | | de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 2026171,61 kr2.682,39 kr (94%)
20. maj 20262.854 kr714 kr (20%)
19. maj 20263.568 kr3.396,39 kr (1979%)
4. maj 2026171,61 kr3.466,39 kr (95%)
3. maj 20263.638 kr3.466,39 kr (2020%)
20. apr. 2026171,61 kr3.466,39 kr (95%)
19. apr. 20263.638 kr3.466,39 kr (2020%)
7. apr. 2026171,61 kr3.466,39 kr (95%)
6. apr. 20263.638 kr3.466,39 kr (2020%)
31. mar. 2026171,61 kr3.316,39 kr (95%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret