Gå til hovedindhold

Lauridsen Ecogrid N50 grsarmering, 500 x 500 x 50 mm, sort, 24 t - LHI

LauridsenHjem og haveEAN: 5905279108226
Pris fra 110 krtil 121 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 11 kr (9% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 65,65 kr 24. maj

Sammenlign priser på Ecogrid N50 grsarmering, 500 x 500 x 50 mm, sort, 24 t - LHI og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 110 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Ecogrid N50 grsarmering, 500 x 500 x 50 mm, sort, 24 t - LHI
110 kr
Til butik
Ecogrid N50 grsarmering, 500 x 500 x 50 mm, sort, 24 t - LHI billede

Produktspecifikationer

Mærke: Lauridsen
Kategori: WATTOO.DK Byg & Vrktj Entreprenr udstyr Grsarmering
EAN: 5905279108226
Varenr.: 244961251
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LHI EcoGrid N50 permeable græsarmering, 50x50 cm, sort
110 kr
Til butik
LHI EcoGrid N50 permeable græsarmering, 50x50 cm, sort billede

Produktinformation

Ecogrid N50 græsarmering Klik sammen, og få et robust underlag Ecogrid N50 græsarmering er en stærk og alsidig løsning til stabilisering af både grønne og grusbelagte områder. Perfekt til parkeringsarealer, byggepladser, brandveje og andre belastede over...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lauridsen
Kategori: Have
Farve: black
Størrelse: 500 x 500 x 50 mm
EAN: 5905279108226
Varenr.: 244961251
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LHI EcoGrid N50 permeable græsarmering, 50x50 cm, sort
121 kr
Til butik
LHI EcoGrid N50 permeable græsarmering, 50x50 cm, sort billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lauridsen
Kategori: Have
Farve: black
Størrelse: 500 x 500 x 50 mm
EAN: 5905279108226
Varenr.: 244961251

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ecogrid N50 grsarmering, 500 x 500 x 50 mm, sort, 24 t - LHI koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ecogrid N50 grsarmering, 500 x 500 x 50 mm, sort, 24 t - LHI koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK110 kr110 krKøb
2LavprisVVS110 kr110 krKøb
3BilligVVS DK121 kr121 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ecogrid N50 grsarmering, 500 x 500 x 50 mm, sort, 24 t - LHI

PriceData har fulgt prisen på Ecogrid N50 grsarmering, 500 x 500 x 50 mm, sort, 24 t - LHI i 163 dage. Laveste pris i perioden er 65,65 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 119 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 91 kr.

Den nuværende pris på 110 kr er 21% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Ecogrid N50 grsarmering, 500 x 500 x 50 mm, sort, 24 t - LHI. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Ecogrid N50 grsarmering, 500 x 500 x 50 mm, sort, 24 t - LHI de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026110 kr44,35 kr (68%)
24. maj 202665,65 kr44,35 kr (40%)
23. maj 2026110 kr44,35 kr (68%)
7. maj 202665,65 kr44,35 kr (40%)
6. maj 2026110 kr44,35 kr (68%)
23. apr. 202665,65 kr44,35 kr (40%)
22. apr. 2026110 kr44,35 kr (68%)
19. apr. 202665,65 kr44,35 kr (40%)
18. apr. 2026110 kr44,35 kr (68%)
15. apr. 202665,65 kr44,35 kr (40%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret