Gå til hovedindhold

Ebeco EB-Therm 205 Gulvvarmetermostat med display og energisparefunktion

EbecoEludstyrEAN: 7330778816088
Pris fra 515 krtil 889 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 374 kr (42% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på EB-Therm 205 Gulvvarmetermostat med display og energisparefunktion og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 515 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Ebeco EB-Therm 205 gulvarmetermostat
-30%515 kr
Før 737 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ebeco EB-Therm 205 gulvarmetermostat billede

Produktinformation

Gulvvarmetermostat med gulv- og rumføler for præcis temperaturkontrol EB-Therm 205 er en gulvvarmetermostat, der sikrer en stabil og jævn varme i både gulv og rum. Det baggrundsbelyste display gør det nemt at aflæse temperaturen, mens mikroprocessoren min...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ebeco
Kategori: Varme
Farve: white
Størrelse: 87x87x40 mm
EAN: 7330778816088
Varenr.: 6224000424
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ebeco EB-Therm 205 gulvarmetermostat
-28%664 kr
Før 925 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ebeco EB-Therm 205 gulvarmetermostat billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ebeco
Kategori: Varmesystemer
Farve: white
Størrelse: 87x87x40 mm
EAN: 7330778816088
Varenr.: 6224000424
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
EB-Therm 205 Gulvvarmetermostat med display og energisparefunktion
736 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
GULVVARMETERMOSTAT EB-THERM 205
756,03 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Termostat indendørs eb-therm 205
820 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ebeco EB-Therm 205 gulvarmetermostat
829 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ebeco EB-Therm 205 gulvarmetermostat
849 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Ebeco EB-Therm 205 gulvarmetermostat
889 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EB-Therm 205 Gulvvarmetermostat med display og energisparefunktion koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EB-Therm 205 Gulvvarmetermostat med display og energisparefunktion koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl515 kr515 krKøb
2LavprisVVS664 kr664 krKøb
3CS MEGASTORE DK736 kr775 krKøb
4EL-GROSSISTEN756,03 kr756,03 krKøb
5MaintainIt820 kr820 krKøb
6Greenline829 kr829 krKøb
7BilligVVS DK849 kr849 krKøb
8CompletVVS889 kr889 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for EB-Therm 205 Gulvvarmetermostat med display og energisparefunktion

PriceData har fulgt prisen på EB-Therm 205 Gulvvarmetermostat med display og energisparefunktion i 181 dage. Laveste pris i perioden er 515 kr (registreret d. 3. maj 2026), højeste er 809 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 733 kr.

Den nuværende pris på 515 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for EB-Therm 205 Gulvvarmetermostat med display og energisparefunktion. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for EB-Therm 205 Gulvvarmetermostat med display og energisparefunktion de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 2026515 kr221 kr (30%)
11. maj 2026736 kr221 kr (43%)
3. maj 2026515 kr107 kr (17%)
11. apr. 2026622 kr103 kr (14%)
31. mar. 2026725 kr24 kr (3%)
15. mar. 2026749 kr1 kr (0%)
14. mar. 2026748 kr1 kr (0%)
8. mar. 2026749 kr1 kr (0%)
7. mar. 2026748 kr1 kr (0%)
6. mar. 2026749 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret