Gå til hovedindhold

Eaton Corporation Eaton Protection Strip PS6D - Strømstødsbeskytter - AC 220-250 V - 2500 Watt - output-stikforbindelser: 6 - sort

Pris fra 88 krtil 129 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 41 kr (32% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Eaton Protection Strip PS6D - Strømstødsbeskytter - AC 220-250 V - 2500 Watt - output-stikforbindelser: 6 - sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 88 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Eaton Protection Strip PS6D Strømstødsbeskytter 6-stik 10A Sort
88 kr
Til butik
Eaton Protection Strip PS6D Strømstødsbeskytter 6-stik 10A Sort billede

Produktinformation

Eaton Protection Strip PS6D - Strømstødsbeskytter - AC 220-250 V - 2500 watt - output-stikforbindelser: 6 - sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: PS6D
EAN: 3553340667299
Varenr.: 995250526
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Eaton Protection Strip PS6D - Strømstødsbeskytter - AC 220-250 V - 2500 Watt - output-stikforbindelser: 6 - sort
99 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Eaton Protection Strip PS6D overspændingsbeskytter - 6 udtag, 10 A, sort
-36%109 kr
Før 169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Eaton Protection Strip PS6D overspændingsbeskytter - 6 udtag, 10 A, sort billede

Produktinformation

Eaton Protection Strip PS6D - Strømstødsbeskytter - AC 220-250 V - 2500 Watt - output-stikforbindelser: 6 - sortGenereltEnhedstype: Strømstødsbeskytter - eksternFarve: SortStrømenhedDetaljer om strømudgangskonnektorer: 6 x strøm 3-poletIndgangspænding: AC 220-250 VInput-stik: 1 x strøm 3-poletMax. elektrisk strøm: 10 AMed frekvens: 50/60 HzNødvendig frekvens: 50/60 HzOverspændingsafledning: JaStrømkapacitet: 2500 WattUdgangspænding: AC 220-250 V 50/60 HzDiverseEgenskaber: Kontakt for tænd/slukForsikringsværdi for udstyr: 20000 euroOverensstemmelsesstandarder: ISO 9001ISO 14001EACIEC 60884-1ProducentgarantiService & Support: Begrænset garanti - 2 årMål og vægtBredde: 5.2 cmDybde: 39 cmHøjde: 4.1 cmVægt: 379 g...

Produktspecifikationer

Mærke: Eaton
Kategori: Overspændingssikringer
Vægt: 0.44g
EAN: 3553340667299
Varenr.: 2074054
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Eaton Protection Strip PS6D overspændingsbeskytter - 6 udtag, 10 A, sort
-32%129 kr
Før 189 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Eaton Protection Strip PS6D Strømstødsbeskytter 6-stik 10A Sort
129 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Eaton Protection Strip PS6D - Strømstødsbeskytter - AC 220-250 V - 2500 Watt - output-stikforbindelser: 6 - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Eaton Protection Strip PS6D - Strømstødsbeskytter - AC 220-250 V - 2500 Watt - output-stikforbindelser: 6 - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK88 kr88 krKøb
2CS MEGASTORE DK99 kr138 krKøb
3Boligcenter DK109 kr109 krKøb
4Vivas DK129 kr198 krKøb
5Ultrashop129 kr129 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Eaton Protection Strip PS6D - Strømstødsbeskytter - AC 220-250 V - 2500 Watt - output-stikforbindelser: 6 - sort

PriceData har fulgt prisen på Eaton Protection Strip PS6D - Strømstødsbeskytter - AC 220-250 V - 2500 Watt - output-stikforbindelser: 6 - sort i 161 dage. Laveste pris i perioden er 88 kr (registreret d. 3. juni 2026), højeste er 135 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 114 kr.

Den nuværende pris på 88 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Eaton Protection Strip PS6D - Strømstødsbeskytter - AC 220-250 V - 2500 Watt - output-stikforbindelser: 6 - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Eaton Protection Strip PS6D - Strømstødsbeskytter - AC 220-250 V - 2500 Watt - output-stikforbindelser: 6 - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202688 kr2 kr (2%)
26. maj 202690 kr3 kr (3%)
20. maj 202693 kr2 kr (2%)
13. maj 202695 kr3 kr (3%)
6. maj 202698 kr2 kr (2%)
28. apr. 2026100 kr3 kr (3%)
22. apr. 2026103 kr2 kr (2%)
23. mar. 2026105 kr3 kr (3%)
16. mar. 2026108 kr2 kr (2%)
7. mar. 2026110 kr17 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret