Gå til hovedindhold

EATON Kombiafbryder - RCBO 32A Udløserstrøm 30mA, C karakteristik, type A, 4 polet, bredde 72 mm

EatonEludstyrEAN: 4015081640096
Pris fra 585 krtil 635 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 50 kr (8% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 512 kr 7. mar.

Sammenlign priser på EATON Kombiafbryder - RCBO 32A Udløserstrøm 30mA, C karakteristik, type A, 4 polet, bredde 72 mm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 585 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Eaton Kombiafbryder 32A 30MA C 4P 4M
585 kr
Til butik
Eaton Kombiafbryder 32A 30MA C 4P 4M billede

Produktspecifikationer

Mærke: Eaton
Kategori: WATTOO.DK Mrker Eaton
EAN: 4015081640096
Varenr.: 5422563829
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
EATON Kombiafbryder - RCBO 32A Udløserstrøm 30mA, C karakteristik, type A, 4 polet, bredde 72 mm
607 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Kombiafbr. 32A 30Ma C 4P 4M
615,15 kr
Til butik
Kombiafbr. 32A 30Ma C 4P 4M billede

Produktinformation

CU kabel kan installateres direkte i enheden, AL kabel kræver en plint Kombiafbryder - RCBO 32A Udløserstrøm 30mA, C karakteristik, type A, 4 polet, bredde 72 mm Søgetermer: 5422563829 - 167508 - 5422563829 - 4015081640096

Produktspecifikationer

Mærke: Eaton
Kategori: Business & Industrial
EAN: 4015081640096
Varenr.: 8014559707458
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Kombiafbr. 32a 30ma c 4p 4m
635 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EATON Kombiafbryder - RCBO 32A Udløserstrøm 30mA, C karakteristik, type A, 4 polet, bredde 72 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EATON Kombiafbryder - RCBO 32A Udløserstrøm 30mA, C karakteristik, type A, 4 polet, bredde 72 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK585 kr585 krKøb
2CS MEGASTORE DK607 kr646 krKøb
3Billigelogvvs.dk615,15 kr615,15 krKøb
4MaintainIt635 kr635 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for EATON Kombiafbryder - RCBO 32A Udløserstrøm 30mA, C karakteristik, type A, 4 polet, bredde 72 mm

PriceData har fulgt prisen på EATON Kombiafbryder - RCBO 32A Udløserstrøm 30mA, C karakteristik, type A, 4 polet, bredde 72 mm i 166 dage. Laveste pris i perioden er 512 kr (registreret d. 7. februar 2026), højeste er 599 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 553 kr.

Den nuværende pris på 585 kr er 6% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for EATON Kombiafbryder - RCBO 32A Udløserstrøm 30mA, C karakteristik, type A, 4 polet, bredde 72 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for EATON Kombiafbryder - RCBO 32A Udløserstrøm 30mA, C karakteristik, type A, 4 polet, bredde 72 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026585 kr
1. jun. 2026585,31 kr
30. maj 2026585 kr8 kr (1%)
29. maj 2026577 kr8 kr (1%)
27. maj 2026585 kr
26. maj 2026585,31 kr
23. maj 2026585 kr
22. maj 2026585,31 kr
18. maj 2026585 kr
17. maj 2026585,31 kr13,69 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret