Gå til hovedindhold

Eaton FOD/GROVH.KONTAKT, sort M.1 slutte 1 bryde fak-s

EatonAfbryderpanelerEAN: 4015082297497
Pris fra 341 krtil 497,5 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 156,5 kr (31% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Eaton FOD/GROVH.KONTAKT, sort M.1 slutte 1 bryde fak-s og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 341 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Eaton FAK-S/KC11/I, Sort, Grå
341 kr
Til butik
Eaton FAK-S/KC11/I, Sort, Grå billede

Produktspecifikationer

Kategori: Trykknapper & signallamper
Farve: 1
Artikel nr.: 229749
EAN: 4015082297497
Varenr.: 4232704
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Eaton FOD/GROVH.KONTAKT, sort M.1 slutte 1 bryde fak-s
341 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Fod og grovhåndstryk sort M.1 slutte 1 bryde fak-s
357,19 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Grovhndskontakt, sort, FAK-S/KC11/I - Eaton
367 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Paddetryk, Sort, I Kapsling 1No/1Nc
387,92 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Paddetryk, sort, i kapsling 1no/1nc
390 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Eaton Fodkontakt fak-s/kc11/i
497,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Eaton FOD/GROVH.KONTAKT, sort M.1 slutte 1 bryde fak-s koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Eaton FOD/GROVH.KONTAKT, sort M.1 slutte 1 bryde fak-s koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK341 kr380 krKøb
2Proshop DK341 kr380 krKøb
3EL-GROSSISTEN357,19 kr357,19 krKøb
4WATTOO.DK367 kr367 krKøb
5Billigelogvvs.dk387,92 kr387,92 krKøb
6MaintainIt390 kr390 krKøb
7vvsfittings.dk497,5 kr497,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Eaton FOD/GROVH.KONTAKT, sort M.1 slutte 1 bryde fak-s

PriceData har fulgt prisen på Eaton FOD/GROVH.KONTAKT, sort M.1 slutte 1 bryde fak-s i 165 dage. Laveste pris i perioden er 331 kr (registreret d. 18. februar 2026), højeste er 350 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 341 kr.

Den nuværende pris på 341 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Eaton FOD/GROVH.KONTAKT, sort M.1 slutte 1 bryde fak-s. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Eaton FOD/GROVH.KONTAKT, sort M.1 slutte 1 bryde fak-s de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 2026341 kr9 kr (3%)
22. apr. 2026350 kr4 kr (1%)
15. apr. 2026346 kr7 kr (2%)
2. mar. 2026339 kr8 kr (2%)
18. feb. 2026331 kr5 kr (1%)
20. dec. 2025336 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret