Gå til hovedindhold

Eaton Corporation Eaton FlexPDU - Strømfordelingsenhed (rackversion) - AC 220-240 V - 3000 VA - input: IEC 60320 C20 16A - output-stikforbindelser: 9 (IEC-forbindelse,

Eaton CorporationEAN: 3553340684241
Pris fra 1.333 krtil 1.465 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 132 kr (9% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.304 kr 3. apr.

Sammenlign priser på Eaton FlexPDU - Strømfordelingsenhed (rackversion) - AC 220-240 V - 3000 VA - input: IEC 60320 C20 16A - output-stikforbindelser: 9 (IEC-forbindelse, og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1333 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Eaton FlexPDU Strømfordelingsenhed 9-stik Sort
1.333 kr
Til butik
Eaton FlexPDU Strømfordelingsenhed 9-stik Sort billede

Produktinformation

Eaton FlexPDU - Strømfordelingsenhed (rackversion) - AC 220-240 V - 3000 VA - input: IEC 60320 C20 16A - output-stikforbindelser: 9 (IEC-forbindelse, fransk/UTE) - 1U - 19"

Produktspecifikationer

Artikel nr.: EFLX8F
EAN: 3553340684241
Varenr.: 991723989
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Eaton FlexPDU - Strømfordelingsenhed (rackversion) - AC 220-240 V - 3000 VA - input: IEC 60320 C20 16A - output-stikforbindelser: 9 (IEC-forbindelse,
1.465 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Eaton FlexPDU - Strømfordelingsenhed (rackversion) - AC 220-240 V - 3000 VA - input: IEC 60320 C20 16A - output-stikforbindelser: 9 (IEC-forbindelse, koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Eaton FlexPDU - Strømfordelingsenhed (rackversion) - AC 220-240 V - 3000 VA - input: IEC 60320 C20 16A - output-stikforbindelser: 9 (IEC-forbindelse, koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.333 kr1.333 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.465 kr1.465 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Eaton FlexPDU - Strømfordelingsenhed (rackversion) - AC 220-240 V - 3000 VA - input: IEC 60320 C20 16A - output-stikforbindelser: 9 (IEC-forbindelse,

PriceData har fulgt prisen på Eaton FlexPDU - Strømfordelingsenhed (rackversion) - AC 220-240 V - 3000 VA - input: IEC 60320 C20 16A - output-stikforbindelser: 9 (IEC-forbindelse, i 96 dage. Laveste pris i perioden er 1.085 kr (registreret d. 2. marts 2026), højeste er 1.424 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.320 kr.

Den nuværende pris på 1.333 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Eaton FlexPDU - Strømfordelingsenhed (rackversion) - AC 220-240 V - 3000 VA - input: IEC 60320 C20 16A - output-stikforbindelser: 9 (IEC-forbindelse,. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Eaton FlexPDU - Strømfordelingsenhed (rackversion) - AC 220-240 V - 3000 VA - input: IEC 60320 C20 16A - output-stikforbindelser: 9 (IEC-forbindelse, de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.333 kr3 kr (0%)
29. maj 20261.330 kr2 kr (0%)
28. maj 20261.332 kr3 kr (0%)
27. maj 20261.329 kr1 kr (0%)
25. maj 20261.328 kr1 kr (0%)
24. maj 20261.329 kr2 kr (0%)
23. maj 20261.327 kr1 kr (0%)
22. maj 20261.328 kr1 kr (0%)
20. maj 20261.329 kr1 kr (0%)
16. maj 20261.328 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret