Gå til hovedindhold

Easy Camp Skarvan 6 - 6-personers familietelt

Easy CampEAN: 5709388144768
Pris fra 2.948 krtil 3.889,95 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 941,95 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.944 kr 29. maj

Sammenlign priser på Easy Camp Skarvan 6 - 6-personers familietelt og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2948 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Namiot 6-osobowy Easy Camp Skarvan 6
2.948 kr
Til butik
Namiot 6-osobowy Easy Camp Skarvan 6 billede

Produktspecifikationer

Mærke: Easy Camp
Artikel nr.: 1280696
EAN: 5709388144768
Varenr.: 1004169310
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Easy Camp - Skarvan 6 - Blue - 6-person
-9%3.029,95 kr
Før 3.329,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Easy Camp Skarvan 6 - 6-personers familietelt
-9%3.099 kr
Før 3.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Easy Camp Skarvan 6 - 6-personers familietelt billede

Produktinformation

Familietelt til camping og friluftslivEasy Camp Skarvan 6 er et rummeligt 6-personers telt til campingture med familie eller venner. Det tunnel-formede design giver god ståhøjde og et stort opholdsrum foran soveafdelingen, så I kan samles, spise og pakke ud i læ. De store indgange og vinduer giver et lyst og indbydende indeklima, mens de mange barduner sikrer stabil opsætning på turen.Praktisk til weekendture og længere ferierSkarvan 6 passer til alt fra weekendcamping til længere ferier på pladsen. Det alsidige layout gør det let at indrette både fællesareal og sovepladser, og den mørkegrå farve falder naturligt ind i naturen. Et solidt gulv i opholdsrummet hjælper med at holde udstyr tørt og organiseret, så I får mere tid til hygge ved lejrbålet.Produkttype: 6-personers teltDesign: Tunneltelt med stort opholdsrumFarve: MørkegråBrand: Easy CampModel: Skarvan 6...

Produktspecifikationer

Mærke: Easy Camp
Kategori: Telte
Vægt: 22.7g
EAN: 5709388144768
Varenr.: 2103637
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Easy Camp Skarvan 6 - 6-personers familietelt
-9%3.119 kr
Før 3.419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Easy Camp Skarvan 6 telt 6-personers
3.271 kr
Til butik
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Easy Camp Skarvan 6 - Telt
3.889,95 kr
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Easy Camp Skarvan 6 - Telt
3.889,95 kr
Til butik
Gå til Nyttelt.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Easy Camp Skarvan 6 - Telt
3.889,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Easy Camp Skarvan 6 - 6-personers familietelt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Easy Camp Skarvan 6 - 6-personers familietelt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.948 kr2.948 krKøb
2Gucca.dk3.029,95 kr3.029,95 krKøb
3Boligcenter DK3.099 kr3.099 krKøb
4Vivas DK3.119 kr3.358 krKøb
5CS MEGASTORE DK3.271 kr3.470 krKøb
6Outmore.dk3.889,95 kr3.889,95 krKøb
7MAXiPRO3.889,95 kr3.889,95 krKøb
8Nyttelt.dk3.889,95 kr3.889,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Easy Camp Skarvan 6 - 6-personers familietelt

PriceData har fulgt prisen på Easy Camp Skarvan 6 - 6-personers familietelt i 142 dage. Laveste pris i perioden er 2.944 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 3.889,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.288 kr.

Den nuværende pris på 2.948 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 48 prisændringer for Easy Camp Skarvan 6 - 6-personers familietelt. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 48 prisændringer for Easy Camp Skarvan 6 - 6-personers familietelt de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20262.948 kr4 kr (0%)
29. maj 20262.944 kr4 kr (0%)
28. maj 20262.948 kr1 kr (0%)
25. maj 20262.947 kr42,95 kr (1%)
24. maj 20262.989,95 kr409,05 kr (12%)
23. maj 20263.399 kr409,05 kr (14%)
19. maj 20262.989,95 kr20 kr (1%)
14. maj 20262.969,95 kr279,05 kr (9%)
13. maj 20263.249 kr279,05 kr (9%)
12. maj 20262.969,95 kr329,05 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret