Gå til hovedindhold

Thorkild Larsen E-line plastkappeledning 3G0,75 H03VV-F, rund med jord, 10m, hvid

Thorkild LarsenKablerEAN: 5703873234255
Pris fra 62 krtil 79 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 17 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 59 kr 7. mar.

Sammenlign priser på E-line plastkappeledning 3G0,75 H03VV-F, rund med jord, 10m, hvid og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 62 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Rund plastledning PKLJ 3x0,75 mm², 10 meter, Hvid
62 kr
Til butik
Rund plastledning PKLJ 3x0,75 mm², 10 meter, Hvid billede

Produktinformation

Blød plastledning som tilledning til belysnings- og brugsgenstande. Farve: Hvid Længde: 10 meter Størrelse: 3x0,75 mm² Form: Rund Yderkappe: Blød plast

Produktspecifikationer

Kategori: Kabler
Farve: white
Størrelse: 10 m
EAN: 5703873234255
Varenr.: 6232234253
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rund lampeledning 3 x 0,75 mm² i hvid - 10 meter
66 kr
Til butik
Rund lampeledning 3 x 0,75 mm² i hvid - 10 meter billede

Produktinformation

Lampeledning med tre ledere der er velegnet til anvendelse ved indendørs tilslutning af flytbare belysnings- og brugsgenstande m.v. DataDimension på ledere: 3 x 0,75 mm²Længde: 10 meterFarve:HvidType:H03VV-F

Produktspecifikationer

Kategori: Kabler & stikdåser
Farve: white
Størrelse: 10 m
EAN: 5703873234255
Varenr.: 6232234253
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Rund plastledning PKLJ 3G0,75 mm², 10 meter, hvid
70 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
E-line plastkappeledn. 3G0,75 - H03VV-F, hvid rund m/j, 10m
71 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
E-line plastkappeledning 3G0,75 H03VV-F, rund med jord, 10m, hvid
76,25 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Ledning H03VV-F rund 3G0,75 hvid, 10 meter
76,5 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Rund plastledning PKLJ 3G0,75 mm², 10 meter, hvid
79 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad E-line plastkappeledning 3G0,75 H03VV-F, rund med jord, 10m, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad E-line plastkappeledning 3G0,75 H03VV-F, rund med jord, 10m, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl62 kr62 krKøb
2LavprisVVS66 kr66 krKøb
3Greenline70 kr70 krKøb
4CS MEGASTORE DK71 kr110 krKøb
5vvsfittings.dk76,25 kr76,25 krKøb
6WATTOO.DK76,5 kr76,5 krKøb
7BilligVVS DK79 kr79 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for E-line plastkappeledning 3G0,75 H03VV-F, rund med jord, 10m, hvid

PriceData har fulgt prisen på E-line plastkappeledning 3G0,75 H03VV-F, rund med jord, 10m, hvid i 182 dage. Laveste pris i perioden er 52 kr (registreret d. 25. februar 2026), højeste er 71 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 62 kr.

Den nuværende pris på 62 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for E-line plastkappeledning 3G0,75 H03VV-F, rund med jord, 10m, hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for E-line plastkappeledning 3G0,75 H03VV-F, rund med jord, 10m, hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202662 kr4 kr (6%)
30. maj 202666 kr4 kr (6%)
12. maj 202662 kr9 kr (13%)
11. maj 202671 kr9 kr (15%)
4. maj 202662 kr5 kr (7%)
24. apr. 202667 kr4 kr (6%)
23. apr. 202671 kr4 kr (6%)
22. apr. 202667 kr8 kr (14%)
7. mar. 202659 kr7 kr (13%)
2. mar. 202652 kr7 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret