Gå til hovedindhold

Andet E-line Kabelsæt DK 3G1,5 H07RN-F, DK stikprop/forlængerled med jord, neopren, 230V/16A,25m

AndetEludstyrEAN: 5703873227080
Pris fra 382 krtil 556,25 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 174,25 kr (31% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på E-line Kabelsæt DK 3G1,5 H07RN-F, DK stikprop/forlængerled med jord, neopren, 230V/16A,25m og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 382 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Kabelsæt 25 m H07RN-F 3G1,5 slagfast forlængerled og stikprop, IP44
382 kr
Til butik
Kabelsæt 25 m H07RN-F 3G1,5 slagfast forlængerled og stikprop, IP44 billede

Produktinformation

Kabelsæt med 25 meter H07RN-F 3G1,5 gummikabel, der sikrer robust og fleksibel tilslutning i krævende miljøer. Sættet indeholder en slagfast dansk stikprop og et tilsvarende forlængerled, begge med beskyttelsesklasse IP44, som beskytter mod vandstænk og s...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Forlængerledninger
EAN: 5703873227080
Varenr.: 15110114246982
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
E-line Kabelsæt DK 3G1,5 - H07RN-F, DK stikprop/forlængerled m/j, neopren, 230V/16A,25m
424 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Kabelsæt 25 mtr. 3G1,5 DK slagfast
-22%485,55 kr
Før 622,5 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kabelsæt 25 mtr. 3G1,5 DK slagfast billede

Produktinformation

Dette avancerede kabelsæt er nøje udviklet til at tilbyde pålidelighed og holdbarhed under anvendelse i diverse udfordrende omgivelser. Med en samlet længde på 25 meter er dette sæt ideelt for brugere, der kræver en fleksibel løsning til strømforsyning ov...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Wexim
Kategori: Stikdåser
EAN: 5703873227080
Varenr.: 386875
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Kabelsæt 25M H07RN-F 3G1,5 DK slagfast IP44 forlængerled
502,75 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
E-line Kabelsæt DK 3G1,5 H07RN-F, DK stikprop/forlængerled med jord, neopren, 230V/16A,25m
556,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad E-line Kabelsæt DK 3G1,5 H07RN-F, DK stikprop/forlængerled med jord, neopren, 230V/16A,25m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad E-line Kabelsæt DK 3G1,5 H07RN-F, DK stikprop/forlængerled med jord, neopren, 230V/16A,25m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-NETSALG382 kr382 krKøb
2CS MEGASTORE DK424 kr463 krKøb
3Globaltools.dk485,55 kr485,55 krKøb
4VVS.dk502,75 kr502,75 krKøb
5vvsfittings.dk556,25 kr556,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for E-line Kabelsæt DK 3G1,5 H07RN-F, DK stikprop/forlængerled med jord, neopren, 230V/16A,25m

PriceData har fulgt prisen på E-line Kabelsæt DK 3G1,5 H07RN-F, DK stikprop/forlængerled med jord, neopren, 230V/16A,25m i 150 dage. Laveste pris i perioden er 382 kr (registreret d. 7. januar 2026), højeste er 456 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 406 kr.

Den nuværende pris på 382 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 4 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for E-line Kabelsæt DK 3G1,5 H07RN-F, DK stikprop/forlængerled med jord, neopren, 230V/16A,25m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for E-line Kabelsæt DK 3G1,5 H07RN-F, DK stikprop/forlængerled med jord, neopren, 230V/16A,25m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. mar. 2026382 kr74 kr (16%)
3. mar. 2026456 kr74 kr (19%)
3. feb. 2026382 kr35 kr (8%)
2. feb. 2026417 kr35 kr (9%)
14. jan. 2026382 kr43 kr (10%)
13. jan. 2026425 kr43 kr (11%)
7. jan. 2026382 kr38 kr (9%)
5. jan. 2026420 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret