Gå til hovedindhold

Brita Dzbanek filtrujacy 3,5l Marella XL + 4 wklady Maxtra Pro Pure Performance niebieski

BritaVandfiltreEAN: 4006387138943
Pris fra 258 krtil 349 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 91 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 243 kr 29. mar.

Sammenlign priser på Dzbanek filtrujacy 3,5l Marella XL + 4 wklady Maxtra Pro Pure Performance niebieski og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 258 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dzbanek filtrujacy 3,5l Marella XL + 4 wklady Maxtra Pro Pure Performance niebieski
258 kr
Til butik
Dzbanek filtrujacy 3,5l Marella XL + 4 wklady Maxtra Pro Pure Performance niebieski billede

Produktspecifikationer

Mærke: BRITA
Artikel nr.: Marella XL + 4 PRO niebieski
EAN: 4006387138943
Varenr.: 1002235070
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brita Marella 3.5l Xl + 4 MAXTRA PRO Pure Performance blå filtre
261 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Vandfilterkande BRITA Marella XL blå + 4 MAXTRA-filtre
329 kr
Til butik
Vandfilterkande BRITA Marella XL blå + 4 MAXTRA-filtre billede

Produktinformation

Friskt vand med vandfilterkande til hele familienMed BRITA Marella XL får du en rummelig vandfilterkande, der gør det nemt at nyde filtreret drikkevand i hverdagen. Kanden har en total kapacitet på 3,5 l og giver op til 2 l filtreret vand ad gangen - perfekt til køkkenbordet, måltider og kolde drikke.Fordele ved MAXTRA-filtreringSættet leveres med 4 MAXTRA filtre, så du kan komme godt fra start. Den praktiske lågflap gør det let at fylde vand på, og den gennemsigtige krop med blå detaljer passer ind i de fleste køkkener.Til dig der vil have enkel komfortKanden er en klassisk kandevandfilter-løsning og er velegnet til daglig brug. Der medfølger si, og højden på 26,5 cm gør den let at håndtere og opbevare.Produkttype: KandevandfilterFarve: Transparent og hvid med blå detaljerTotal kapacitet: 3,5 lKapacitet, filtreret vand: 2 lFiltrering: MAXTRA-teknologiLåg: Hængslet flapHøjde: 26,5 cmBredde: 27,5 cmMedfølgende dele: Si og 4 filterpatronerAdvarsler: Må ikke bruges med varme væsker; holdes utilgængeligt for børn; må ikke vaskes i opvaskemaskine...

Produktspecifikationer

Mærke: Brita
Kategori: Vandfilterkander
Vægt: 2.41g
EAN: 4006387138943
Varenr.: 1941164
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Vandfilterkande BRITA Marella XL blå + 4 MAXTRA-filtre
349 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dzbanek filtrujacy 3,5l Marella XL + 4 wklady Maxtra Pro Pure Performance niebieski koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dzbanek filtrujacy 3,5l Marella XL + 4 wklady Maxtra Pro Pure Performance niebieski koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK258 kr258 krKøb
2CS MEGASTORE DK261 kr300 krKøb
3Boligcenter DK329 kr329 krKøb
4Vivas DK349 kr428 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dzbanek filtrujacy 3,5l Marella XL + 4 wklady Maxtra Pro Pure Performance niebieski

PriceData har fulgt prisen på Dzbanek filtrujacy 3,5l Marella XL + 4 wklady Maxtra Pro Pure Performance niebieski i 140 dage. Laveste pris i perioden er 243 kr (registreret d. 29. marts 2026), højeste er 279 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 254 kr.

Den nuværende pris på 258 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Dzbanek filtrujacy 3,5l Marella XL + 4 wklady Maxtra Pro Pure Performance niebieski. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Dzbanek filtrujacy 3,5l Marella XL + 4 wklady Maxtra Pro Pure Performance niebieski de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026258 kr3 kr (1%)
2. jun. 2026261 kr3 kr (1%)
30. maj 2026264 kr1 kr (0%)
29. maj 2026263 kr8 kr (3%)
14. maj 2026255 kr1 kr (0%)
13. maj 2026254 kr1 kr (0%)
10. maj 2026253 kr1 kr (0%)
9. maj 2026252 kr2 kr (1%)
7. maj 2026250 kr1 kr (0%)
3. maj 2026249 kr5 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret