Gå til hovedindhold

Dyson V16 Piston Animal Submarine Støvsuger Pind/håndholdt 315AW 1.35liter Sort/Kobber

DysonVand- og støvsugereEAN: 5025155114841
Pris fra 6.374 krtil 7.729 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1.355 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 6.182 kr 29. apr.

Sammenlign priser på Dyson V16 Piston Animal Submarine Støvsuger Pind/håndholdt 315AW 1.35liter Sort/Kobber og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 6374 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dyson V16 Piston Animal Submarine Støvsuger Pind/håndholdt 315AW 1.35liter Sort/Kobber
6.374 kr
Til butik
Dyson V16 Piston Animal Submarine Støvsuger Pind/håndholdt 315AW 1.35liter Sort/Kobber billede

Produktinformation

Dyson V16 Piston Animal Submarine - Støvsuger - pind/håndholdt (2-i-1) - uden pose - 900 W - ledningsfri - matte sort/kopper - 1 batteri

Produktspecifikationer

Mærke: Dyson
Artikel nr.: 492969-01
EAN: 5025155114841
Varenr.: 1003633357
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dyson V16 Piston Animal Submarine Ledningsfri Støvsuger
6.388 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dyson Stangstøvsuger V16 Piston Animal Submarine
6.603 kr
Til butik
Dyson Stangstøvsuger V16 Piston Animal Submarine billede

Produktinformation

- Den mest kraftfulde 3-i-1 anti-filter støvsuger - Dyson Hyperdymium™ 900 W motor med 315 luftwatt - Op til 70 minutters driftstid - Dobbelt konisk rengøringshoved med auto-tilpasning - Fjerner langt hår uden at filtre og oplyser usynligt støv - Separat moppehoved til spild og pletter - Hydreringsfunktion til genstridigt snavs - Komprimerende støvbeholder med plads til 30 dages støv og hygiejnisk tømning Dyson V16 Piston Animal Submarine™ er udviklet til at levere kompromisløs ydeevne. Med den nye Hyperdymium™ 900 W motor og hele 315 Air Watts holder den en konstant stærk sugestyrke, som klarer alt fra fint støv til dyrehår. Det dobbelte koniske rengøringshoved tilpasser sig automatisk alle gulvtyper, oplyser usynligt støv og fjerner langt hår uden at filtre. Til vådrengøring medfølger et separat moppehoved, som nemt fjerner spild og pletter på hårde gulve. Hydreringsfunktionen bekæmper genstridige mærker, mens den nye komprimerende støvbeholder kan rumme helt op til 30 dages støv og tømmes hygiejnisk med en enkel aftørring. Den mest kraftfulde Dyson 3-i-1 støvsuger til det moderne hjem.

Produktspecifikationer

Mærke: Dyson
Kategori: Haandstoevsuger
Artikel nr.: 492969-01
EAN: 5025155114841
Varenr.: 3406414
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Dyson V16 Piston Animal Submarine trådløs støvsuger
7.270 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Dyson V16 Piston Animal Submarine - 2-i-1 ledningsfri støvsuger, 900 W, sort/kobber
-3%7.499 kr
Før 7.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Dyson V16 Piston Animal Submarine - 2-i-1 ledningsfri støvsuger, 900 W, sort/kobber
-3%7.519 kr
Før 7.719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Dyson V16 Piston Animal Submarine Støvsuger Pind/håndholdt 315AW 1.35liter Sort/Kobber
7.729 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dyson V16 Piston Animal Submarine Støvsuger Pind/håndholdt 315AW 1.35liter Sort/Kobber koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dyson V16 Piston Animal Submarine Støvsuger Pind/håndholdt 315AW 1.35liter Sort/Kobber koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK6.374 kr6.374 krKøb
2CS MEGASTORE DK6.388 kr6.388 krKøb
3Proshop DK6.603 kr6.603 krKøb
4Komplett DK7.270 kr7.270 krKøb
5Boligcenter DK7.499 kr7.499 krKøb
6Vivas DK7.519 kr7.688 krKøb
7Ultrashop7.729 kr7.729 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dyson V16 Piston Animal Submarine Støvsuger Pind/håndholdt 315AW 1.35liter Sort/Kobber

PriceData har fulgt prisen på Dyson V16 Piston Animal Submarine Støvsuger Pind/håndholdt 315AW 1.35liter Sort/Kobber i 176 dage. Laveste pris i perioden er 6.182 kr (registreret d. 23. april 2026), højeste er 7.459 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 6.855 kr.

Den nuværende pris på 6.374 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 47 prisændringer for Dyson V16 Piston Animal Submarine Støvsuger Pind/håndholdt 315AW 1.35liter Sort/Kobber. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 47 prisændringer for Dyson V16 Piston Animal Submarine Støvsuger Pind/håndholdt 315AW 1.35liter Sort/Kobber de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20266.374 kr115 kr (2%)
7. maj 20266.489 kr150 kr (2%)
30. apr. 20266.339 kr157 kr (3%)
29. apr. 20266.182 kr121 kr (2%)
28. apr. 20266.303 kr121 kr (2%)
23. apr. 20266.182 kr157 kr (2%)
17. apr. 20266.339 kr49 kr (1%)
11. apr. 20266.388 kr166 kr (3%)
2. apr. 20266.554 kr16 kr (0%)
1. apr. 20266.570 kr17 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret