Gå til hovedindhold

Dyson V16 Piston Animal Støvsuger Pind/håndholdt 315AW 1.35liter Sort/Kobber

DysonVand- og støvsugereEAN: 5025155114834
Pris fra 5.584 krtil 6.789 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.205 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 5.395 kr 29. apr.

Sammenlign priser på Dyson V16 Piston Animal Støvsuger Pind/håndholdt 315AW 1.35liter Sort/Kobber og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5584 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Salgsbutikken.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Dyson Vacuum Cleaner V16 Piston Animal - Black/Copper
5.584 kr
Til butik
Dyson Vacuum Cleaner V16 Piston Animal - Black/Copper billede

Produktinformation

Dyson Vacuum Cleaner V16 Piston Animal - Black/CopperE-mærket, Pricerunner Købsgaranti, fri fragt og dag-til-dag levering.

Produktspecifikationer

Kategori: Dyson Støvsuger
EAN: 5025155114834
Varenr.: Dyson Vacuum Cleaner V16 Piston Animal - Black/Cop
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dyson V16 Piston Animal Støvsuger Pind/håndholdt 315AW 1.35liter Sort/Kobber
5.584 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dyson Stangstøvsuger V16 Piston Animal
5.584 kr
Til butik
Dyson Stangstøvsuger V16 Piston Animal billede

Produktinformation

- Kraftfuld Hyperdymium-motor til dybderengøring - Maksimal sugekraft: 315 W - HEPA-filtreringssystem med fem niveauer - Poseløs med 1,3 liters støvbeholder - Ledningsfri med op til 70 minutters driftstid - LCD-display med støvniveauindikator - Leveres med flere værktøjer: sprækkeværktøj, mini motoriseret børste, All Floors Cones-børste - Vægbeslag til opladning og IoT-integration med smartphone Oplev næste niveau af rengøring med Dyson V16 Piston Animal. Denne alsidige støvsuger til både gulv og hånd har exceptionel ydeevne på alle overflader. Den kraftfulde Hyperdymium-motor og avancerede HEPA-filtrering sikrer dyb rengøring og sundere luft. Med ledningsfri frihed og op til 70 minutters drift bliver rengøringen enkel. Flere rengøringsværktøjer og -tilstande tilpasser sig alle hjørner og overflader, hvilket gør fjernelse af kæledyrshår og støv hurtigere og mere effektivt. Smarte funktioner som LCD-display og IoT-integration forbedrer brugervenligheden yderligere. Dyson V16 Piston Animal er den ultimative løsning til moderne hjem, der ønsker kraftfuld, praktisk og hygiejnisk rengøring.

Produktspecifikationer

Mærke: Dyson
Kategori: Haandstoevsuger
Artikel nr.: 492963-01
EAN: 5025155114834
Varenr.: 3422958
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dyson V16 Piston Animal Ledningsfri Støvsuger - 900 W
5.638 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Trådløs Dyson V16 Piston Animal ledningsfri støvsuger
6.340 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Dyson V16 Piston Animal Støvsuger Pind/håndholdt 315AW 1.35liter Sort/Kobber
6.789 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dyson V16 Piston Animal Støvsuger Pind/håndholdt 315AW 1.35liter Sort/Kobber koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dyson V16 Piston Animal Støvsuger Pind/håndholdt 315AW 1.35liter Sort/Kobber koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Salgsbutikken.dk5.584 kr5.584 krKøb
2CompuMail DK5.584 kr5.584 krKøb
3Proshop DK5.584 kr5.584 krKøb
4CS MEGASTORE DK5.638 kr5.638 krKøb
5Komplett DK6.340 kr6.340 krKøb
6Ultrashop6.789 kr6.789 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dyson V16 Piston Animal Støvsuger Pind/håndholdt 315AW 1.35liter Sort/Kobber

PriceData har fulgt prisen på Dyson V16 Piston Animal Støvsuger Pind/håndholdt 315AW 1.35liter Sort/Kobber i 129 dage. Laveste pris i perioden er 5.395 kr (registreret d. 29. april 2026), højeste er 6.261 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.791 kr.

Den nuværende pris på 5.584 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 71 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Dyson V16 Piston Animal Støvsuger Pind/håndholdt 315AW 1.35liter Sort/Kobber. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Dyson V16 Piston Animal Støvsuger Pind/håndholdt 315AW 1.35liter Sort/Kobber de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20265.584 kr1 kr (0%)
30. maj 20265.583 kr61 kr (1%)
29. maj 20265.522 kr23 kr (0%)
27. maj 20265.499 kr24 kr (0%)
26. maj 20265.523 kr24 kr (0%)
25. maj 20265.547 kr24 kr (0%)
24. maj 20265.571 kr62 kr (1%)
22. maj 20265.509 kr23 kr (0%)
21. maj 20265.532 kr25 kr (0%)
20. maj 20265.557 kr25 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret