Gå til hovedindhold

Dyson V11 Advanced - Støvsuger - pind/håndholdt (2-i-1) - uden pose - 610 W - ledningsfri - 1 batteri, inkluderet oplader

DysonVand- og støvsugere200W sugekraft, 60 min batteritidProfessionel hjemmerengøringEAN: 5025155096093

Oplev enestående rengøringsevne med Dyson V11 Advanced - en kraftfuld ledningsfri støvsuger som kombinerer 2-i-1 funktionalitet med intelligent teknologi. Læs mere

Pris fra 3.345 krtil 4.490 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 1.145 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.158 kr 20. maj

Sammenlign priser på Dyson V11 Advanced - Støvsuger - pind/håndholdt (2-i-1) - uden pose - 610 W - ledningsfri - 1 batteri, inkluderet oplader og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3345 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dyson V11 Advanced Støvsuger 200W 0.77liter
3.345 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dyson V11 Advanced - Støvsuger - pind/håndholdt (2-i-1) - uden pose - 610 W - ledningsfri - 1 batteri, inkluderet oplader
3.535 kr
Til butik
Gå til Salgsbutikken.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Dyson Vacuum Cleaner V11 Advanced
3.539 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dyson Stangstøvsuger V11 Advanced
3.650 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Dyson V11 Advanced Støvsuger Pind/håndholdt 200W 0.77liter
3.724 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Ledningsfri støvsuger Dyson V11 Advanced 2-i-1, 200 AW, 0,77 l
-13%3.899 kr
Før 4.486 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ledningsfri støvsuger Dyson V11 Advanced 2-i-1, 200 AW, 0,77 l
-13%3.919 kr
Før 4.506 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Dyson V11 Advanced Støvsuger 200W 0.77liter
3.979 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Dyson V11 Advanced ledningsfri støvsuger
4.490 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dyson V11 Advanced - Støvsuger - pind/håndholdt (2-i-1) - uden pose - 610 W - ledningsfri - 1 batteri, inkluderet oplader koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dyson V11 Advanced - Støvsuger - pind/håndholdt (2-i-1) - uden pose - 610 W - ledningsfri - 1 batteri, inkluderet oplader koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.345 kr3.345 krKøb
2CS MEGASTORE DK3.535 kr3.535 krKøb
3Salgsbutikken.dk3.539 kr3.539 krKøb
4Proshop DK3.650 kr3.650 krKøb
5Teknikproffset DK3.724 kr3.793 krKøb
6Boligcenter DK3.899 kr3.899 krKøb
7Vivas DK3.919 kr3.988 krKøb
8Ultrashop3.979 kr3.979 krKøb
9Komplett DK4.490 kr4.490 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Dyson V11 Advanced Ledningsfri Støvsuger

Dyson

Oplev enestående rengøringsevne med Dyson V11 Advanced - en kraftfuld ledningsfri støvsuger som kombinerer 2-i-1 funktionalitet med intelligent teknologi.

• ledningsfri støvsuger
• håndstøvsuger
• stangstøvsuger
• HEPA filter
• cyklonstøvsuger
• batteri støvsuger
• 2-i-1 støvsuger
• Professionel hjemmerengøring
• 200W sugekraft, 60 min batteritid

Beskrivelse

Dyson V11 Advanced er en revolutionær ledningsfri støvsuger som forbedrer din rengøringsoplevelse markant. Med en imponerende motoreffekt på 610W og op til 200 luft-watt sugekraft leverer den kraftfuld ydeevne på alle overflader. Den intelligente 2-i-1 funktionalitet lader dig skifte problemfrit mellem stav- og håndstøvsuger, hvilket gør den perfekt til både store gulvarealer og detaljeret møbelrengøring. Med op til 60 minutters kontinuerlig drift på en enkelt opladning kan du rengøre hele hjemmet uden afbrydelser. Den avancerede HEPA-filtrering og cyklonteknologi sikrer, at 99,97% af partikler helt ned til 0,3 mikrometer fanges effektivt, hvilket skaber et renere og sundere indeklima for din familie.

Specifikationer

Vægt:3 kg
Display:LCD med batteriindikator
Garanti:2 år
Sugekraft:200 luft-watt
Batteritid:Op til 60 minutter
Filtrering:HEPA + cyklonteknologi
Motoreffekt:610W maksimal
Opladningstid:4,5 timer
Støvkapacitet:0,77 liter

Ofte stillede spørgsmål5 spørgsmål

Hvor længe holder batteriet på Dyson V11 Advanced?

Batteriet holder op til 60 minutter på normal indstilling og cirka 5 minutter på høj indstilling. LCD-displayet viser præcis batteritid tilbage.

Kan den bruges til både hårde gulve og tæpper?

Ja, den intelligente teknologi tilpasser automatisk sugekraften til forskellige overflader. Motorbar-rensehovedet er særligt effektivt til både hårde gulve og tæpper.

Hvordan fungerer HEPA-filtreringen?

HEPA-filteret kombineret med cyklonteknologi opfanger 99,97% af partikler ned til 0,3 mikrometer, inklusiv støvmider, pollen og allergener.

Er den nem at tømme og vedligeholde?

Ja, støvbeholderen på 0,77 liter er nem at tømme med et enkelt tryk. Filteret kan skylles under vandhanen og skal skiftes årligt.

Hvilke tilbehør følger med?

Der medfølger Motorbar-rensehoved, konisk værktøj, kombinationsdyse, dyse med åbning og vægmonterbar opladningsbase med strømadapter.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dyson V11 Advanced - Støvsuger - pind/håndholdt (2-i-1) - uden pose - 610 W - ledningsfri - 1 batteri, inkluderet oplader

PriceData har fulgt prisen på Dyson V11 Advanced - Støvsuger - pind/håndholdt (2-i-1) - uden pose - 610 W - ledningsfri - 1 batteri, inkluderet oplader i 181 dage. Laveste pris i perioden er 3.158 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 3.755 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.425 kr.

Den nuværende pris på 3.345 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 39 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 66 prisændringer for Dyson V11 Advanced - Støvsuger - pind/håndholdt (2-i-1) - uden pose - 610 W - ledningsfri - 1 batteri, inkluderet oplader. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 66 prisændringer for Dyson V11 Advanced - Støvsuger - pind/håndholdt (2-i-1) - uden pose - 610 W - ledningsfri - 1 batteri, inkluderet oplader de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20263.345 kr22 kr (1%)
2. jun. 20263.367 kr55 kr (2%)
1. jun. 20263.312 kr44 kr (1%)
31. maj 20263.356 kr55 kr (2%)
30. maj 20263.301 kr33 kr (1%)
29. maj 20263.334 kr44 kr (1%)
27. maj 20263.378 kr44 kr (1%)
26. maj 20263.334 kr33 kr (1%)
25. maj 20263.367 kr44 kr (1%)
24. maj 20263.323 kr44 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret