Gå til hovedindhold

Dyson glattejern DYSON HS07 Corrale kobber/nikkel

DysonHårplejeEAN: 5025155073575
Pris fra 2.894 krtil 3.350 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 456 kr (14% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Dyson glattejern DYSON HS07 Corrale kobber/nikkel og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2894 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dyson Corrale Glattejern 550W Copper
2.894 kr
Til butik
Dyson Corrale Glattejern 550W Copper billede

Produktinformation

Dyson - 413111-01 - Corrale - Glattejern - 550W - Copper - 30 Minutters Driftstid - Intelligent Varmefordeling - Fleksible Plader - 3 temperaturindstillinger

Produktspecifikationer

Mærke: Dyson
Artikel nr.: 413111-01
EAN: 5025155073575
Varenr.: 1001680489
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dyson glattejern DYSON HS07 Corrale kobber/nikkel
2.940 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dyson Glattejern Corrale - Copper
2.940 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Dyson Corrale glattejern - kobber
3.014 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Dyson Corrale Glattejern 550W Copper
3.229 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Dyson Corrale Copper/Nickel
3.350 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dyson glattejern DYSON HS07 Corrale kobber/nikkel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dyson glattejern DYSON HS07 Corrale kobber/nikkel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.894 kr2.894 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.940 kr2.940 krKøb
3Proshop DK2.940 kr2.940 krKøb
4Teknikproffset DK3.014 kr3.073 krKøb
5Ultrashop3.229 kr3.229 krKøb
6Lyko DK3.350 kr3.350 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dyson glattejern DYSON HS07 Corrale kobber/nikkel

PriceData har fulgt prisen på Dyson glattejern DYSON HS07 Corrale kobber/nikkel i 111 dage. Laveste pris i perioden er 2.894 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 3.619 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.105 kr.

Den nuværende pris på 2.894 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Dyson glattejern DYSON HS07 Corrale kobber/nikkel. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Dyson glattejern DYSON HS07 Corrale kobber/nikkel de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20262.894 kr34 kr (1%)
29. maj 20262.928 kr14 kr (0%)
28. maj 20262.942 kr2 kr (0%)
27. maj 20262.940 kr9 kr (0%)
26. maj 20262.931 kr33 kr (1%)
22. maj 20262.964 kr25 kr (1%)
20. maj 20262.989 kr109 kr (4%)
14. maj 20263.098 kr37 kr (1%)
13. maj 20263.061 kr44 kr (1%)
6. maj 20263.017 kr81 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret