Gå til hovedindhold

Dyson Airwrap i.d. Curly+Coily Multi-styler and Dryer Ceramic Patina/Topaz

DysonHårplejeBluetooth app-styringKrøllet og kruset hår stylingEAN: 5025155099070

Avanceret Bluetooth-aktiveret multistyler med Coanda-teknologi og 6 specialdesignede tilbehør til krøllet og kruset hår. App-styret personlig hårprofil. Læs mere

Pris fra 3.558 krtil 4.244 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 686 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.374 kr 22. maj

Sammenlign priser på Dyson Airwrap i.d. Curly+Coily Multi-styler and Dryer Ceramic Patina/Topaz og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3558 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dyson Ceramic patina/topaz Hårtørrer/hårstyler i.d. Curly+Coily
3.558 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Suszarko-lokówka Dyson Airwrap i.d. Curly+Coily Patyna/Topaz (533736-01)
3.605 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dyson Hårtørrer Airwrap i.d. Curly+Coily - 1300 W
3.605 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Dyson Airwrap i.d. Curly+Coily Multi-styler and Dryer Ceramic Patina/Topaz
-10%3.690 kr
Før 4.100 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Multistyler Dyson HS08 - Ceramic Patina med diffuser
-5%3.999 kr
Før 4.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Multistyler Dyson HS08 - Ceramic Patina med diffuser
-5%4.019 kr
Før 4.219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Dyson Airwrap I.D. Multi-Styler Curly + Coily
4.120 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Dyson Ceramic patina/topaz Hårtørrer/hårstyler i.d. Curly+Coily
4.189 kr
Til butik
Gå til Salgsbutikken.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Dyson Airwrap HS08 ID Curly + Coily - Patina/Topaz
4.244 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dyson Airwrap i.d. Curly+Coily Multi-styler and Dryer Ceramic Patina/Topaz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dyson Airwrap i.d. Curly+Coily Multi-styler and Dryer Ceramic Patina/Topaz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.558 kr3.558 krKøb
2CS MEGASTORE DK3.605 kr3.605 krKøb
3Proshop DK3.605 kr3.605 krKøb
4Lyko DK3.690 kr3.690 krKøb
5Boligcenter DK3.999 kr3.999 krKøb
6Vivas DK4.019 kr4.098 krKøb
7Cocopanda DK4.120 kr4.120 krKøb
8Ultrashop4.189 kr4.189 krKøb
9Salgsbutikken.dk4.244 kr4.244 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Dyson Airwrap i.d. Multistyler Curly + Coily

Dyson

Avanceret Bluetooth-aktiveret multistyler med Coanda-teknologi og 6 specialdesignede tilbehør til krøllet og kruset hår. App-styret personlig hårprofil.

• hårstyler
• multistyler
• airwrap
• krøllestang
• hårtørrer
• styling værktøj
• bluetooth hårstyler
• coanda teknologi
• dyson styling
• app styret hårstyler
• Krøllet og kruset hår styling
• Bluetooth app-styring

Beskrivelse

Dyson Airwrap i.d. Multistyler Curly + Coily er den første Bluetooth-aktiverede hårstyler fra Dyson, designet specifikt til krøllet og kruset hår. Med MyDyson-appen skaber du en personlig hårprofil, der tilpasser stylingsekvensen til dit unikke hår. One-touch i.d. curl-teknologien krøller, styler og fikserer automatisk med ét tryk. De 6 medfølgende tilbehør inkluderer konisk Airwrap-spole, Wave+Curl diffuser, Fast dryer, og volumising brush. Coanda-luftstrømsteknologien former håret uden ekstrem varme under 150°C, hvilket beskytter hårets naturlige glans. Perfekt til dig, der ønsker professionelle resultater derhjemme med skånsom styling.

Specifikationer

Vægt:552 g
Effekt:1300 W
Garanti:2 år
Bluetooth:MyDyson app-forbindelse
Teknologi:Coanda-luftstrøm
Tilbehør:6 stk inklusiv diffuser
Målgruppe:Krøllet og kruset hår
Hastigheder:3 indstillinger
Varmeniveauer:3 indstillinger
Motorhastighed:110.000 rpm
Ledningslængde:2,675 m
Temperaturområde:28-150°C

Ofte stillede spørgsmål5 spørgsmål

Hvordan fungerer Bluetooth-forbindelsen med MyDyson-appen?

Du parrer styleren med din telefon via Bluetooth og opretter en personlig hårprofil i MyDyson-appen. Appen skræddersyr automatisk krølle-, styling- og fikseringstider baseret på din hårtype og ønskede resultat.

Er Airwrap i.d. egnet til alle typer af krøllet hår?

Ja, den er specielt designet til krøllet til spundet hår. De 6 tilbehør inkluderer konisk spole for tætte krøller, Wave+Curl diffuser til naturlige bølger, og wide-tooth comb til at forme krøller mens de tørrer.

Beskadiger Coanda-teknologien mit hår?

Nej, tværtimod. Coanda-luftstrømsteknologien former håret med luft i stedet for ekstrem varme. Temperaturen holdes under 150°C med intelligent varmekontrol, hvilket forebygger varmeskader og bevarer hårets glans.

Kan jeg bruge styleren uden app-forbindelse?

Ja, du kan bruge alle grundfunktioner manuelt. App-forbindelsen giver dog personlige indstillinger, live-status, vedligeholdelsespromotiveringer og stylingguides for den optimale oplevelse.

Hvad er inkluderet i pakken?

Pakken indeholder hovedenheden, 6 tilbehør (konisk spole, Wave+Curl diffuser, Fast dryer, volumising brush, smoothing brush, wide-tooth comb), rengøringsbørste og et polstret præsentationsetui med magnetlås.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dyson Airwrap i.d. Curly+Coily Multi-styler and Dryer Ceramic Patina/Topaz

PriceData har fulgt prisen på Dyson Airwrap i.d. Curly+Coily Multi-styler and Dryer Ceramic Patina/Topaz i 177 dage. Laveste pris i perioden er 3.374 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 3.593 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.514 kr.

Den nuværende pris på 3.558 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 43 prisændringer for Dyson Airwrap i.d. Curly+Coily Multi-styler and Dryer Ceramic Patina/Topaz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 43 prisændringer for Dyson Airwrap i.d. Curly+Coily Multi-styler and Dryer Ceramic Patina/Topaz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20263.558 kr4 kr (0%)
30. maj 20263.554 kr3 kr (0%)
27. maj 20263.557 kr183 kr (5%)
22. maj 20263.374 kr17 kr (1%)
21. maj 20263.391 kr17 kr (0%)
20. maj 20263.408 kr17 kr (0%)
19. maj 20263.425 kr17 kr (0%)
18. maj 20263.442 kr17 kr (0%)
17. maj 20263.459 kr17 kr (0%)
16. maj 20263.476 kr17 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret