Gå til hovedindhold

DYMO LabelWriter Durable multifunktionelle etiketter | 25mm x 25mm | 2 ruller x 850 stk

DymoPrinter- og kopipapirEAN: 3026981122866
Pris fra 657 krtil 1.123,75 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 466,75 kr (42% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på DYMO LabelWriter Durable multifunktionelle etiketter | 25mm x 25mm | 2 ruller x 850 stk og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 657 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DYMO LabelWriter Durable multifunktionelle etiketter | 25mm x 25mm | 2 ruller x 850 stk
657 kr
Til butik
DYMO LabelWriter Durable multifunktionelle etiketter | 25mm x 25mm | 2 ruller x 850 stk billede

Produktinformation

Det kræver en stærk etiket at modstå afskalning og afslidning. De slidstærke DYMO® LW Durable-etiketter sidder solidt fast på vanskelige underlag og tåler belastende forhold

Produktspecifikationer

Mærke: DYMO
Kategori: Papir Fotopapir og Etiketter
Artikel nr.: 2112286
EAN: 3026981122866
Varenr.: 2982893
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dymo Etiketrulle 25mm Hvid
719 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
DYMO LabelWriter Durable etiketter 25 × 25 mm - hvid PP, 2 ruller á 850
859 kr
Til butik
DYMO LabelWriter Durable etiketter 25 × 25 mm - hvid PP, 2 ruller á 850 billede

Produktinformation

Holdbare etiketter til kontor og lagerGør mærkningen enkel og effektiv med DYMO LabelWriter Durable etiketter. De kvadratiske etiketter i hvid polypropylen (PP) er skabt til krævende miljøer, hvor de skal holde til hverdagens brug. De er rivestærke og olieafvisende, så dine udskrifter forbliver læsbare og pæne over tid. Perfekt til universal mærkning i kontor, butik, værksted og opbevaring.Til LabelWriter-mærkningsmaskinerEtiketterne er selvklæbende printeretiketter, som passer til DYMO LabelWriter labelmakere. Hver pakke indeholder 2 ruller med 850 etiketter pr. rulle - i alt 1.700 etiketter - så du kan mærke alt fra mapper og hylder til beholdere og udstyr uden at løbe tør lige med det samme.Type: Selvklæbende printeretiketFormat: 25 × 25 mmFarve: HvidMateriale: Polypropylen (PP)Egenskaber: Olieafvisende, rivestærkFormål: UniversalIndhold: 2 ruller á 850 etiketter (i alt 1.700)Vægt: 250 gFremstillet i: Belgien...

Produktspecifikationer

Mærke: Dymo
Kategori: Etiketter
Vægt: 0.25g
EAN: 3026981122866
Varenr.: 2105643
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
DYMO LabelWriter Durable etiketter 25 × 25 mm - hvid PP, 2 ruller á 850
879 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Dymo Etiketter Durable Multi-purpose 25 X 25 Mm 2 X 850 Stk.
-0%936 kr
Før 936,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Label Dymo Durable etiket, 25x25mm 700stk/rul
1.123,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DYMO LabelWriter Durable multifunktionelle etiketter | 25mm x 25mm | 2 ruller x 850 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DYMO LabelWriter Durable multifunktionelle etiketter | 25mm x 25mm | 2 ruller x 850 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK657 kr696 krKøb
2CompuMail DK719 kr719 krKøb
3Boligcenter DK859 kr859 krKøb
4Vivas DK879 kr958 krKøb
5Dustin DK936 kr1.022,25 krKøb
6Nova Nordic A/S1.123,75 kr1.123,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DYMO LabelWriter Durable multifunktionelle etiketter | 25mm x 25mm | 2 ruller x 850 stk

PriceData har fulgt prisen på DYMO LabelWriter Durable multifunktionelle etiketter | 25mm x 25mm | 2 ruller x 850 stk i 184 dage. Laveste pris i perioden er 657 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 834 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 722 kr.

Den nuværende pris på 657 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for DYMO LabelWriter Durable multifunktionelle etiketter | 25mm x 25mm | 2 ruller x 850 stk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for DYMO LabelWriter Durable multifunktionelle etiketter | 25mm x 25mm | 2 ruller x 850 stk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026657 kr22 kr (3%)
29. mar. 2026679 kr29 kr (4%)
24. feb. 2026708 kr3 kr (0%)
23. feb. 2026711 kr9 kr (1%)
15. feb. 2026720 kr31 kr (4%)
14. feb. 2026751 kr32 kr (4%)
13. feb. 2026719 kr1 kr (0%)
12. feb. 2026720 kr84 kr (10%)
10. feb. 2026804 kr84 kr (12%)
9. feb. 2026720 kr9 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret