Gå til hovedindhold

Goobay DVI-A/VGA kabel - FullHD, DVI-I (12+5) han > VGA han (3m)

GoobayKablerEAN: 4040849509919
Pris fra 40 krtil 490 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 450 kr (92% besparelse)

Sammenlign priser på DVI-A/VGA kabel - FullHD, DVI-I (12+5) han > VGA han (3m) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 40 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
MicroConnect VGA-kabel 3m
40 kr
Til butik
MicroConnect VGA-kabel 3m billede

Produktinformation

MicroConnect - VGA-kabel - DVI-I (han) til HD-15 (VGA) (han) - 3 m

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Artikel nr.: 50991
EAN: 4040849509919
Varenr.: 988523775
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
DVI-A til VGA Kabel 3 m - Sort
59 kr
Til butik
DVI-A til VGA Kabel 3 m - Sort billede

Produktinformation

Få analog billedoverførsel mellem PC eller laptop og skærm eller projektor med dette DVI-A til VGA kabel. Det er velegnet, når du vil forbinde udstyr med DVI-A udgang til en VGA-indgang uden ekstra adaptere. Kablet er 3 m langt, så du har lidt fleksibilitet i opsætningen uden unødigt meget kabel i overskud. Understøttelse af Full HD 1080p (1920 x 1080 pixel) betyder, at kablet kan bruges til skærme og projektorer med denne opløsning. ## Gennemført til analog DVI-A til VGA Med stiktypen DVI-A han (12+5 pin) til VGA han (15-pin) er kablet beregnet til analoge signaler mellem disse to porte. Signaltypen er analog, så det bruges der, hvor både kilde og skærm arbejder med analog billedoverførsel. ## Afskærmning til mere ro på billedet Kablet er et rundt kabel med dobbelt afskærmning, hvilket hjælper med at beskytte signalet mod elektrisk støj fra andre kabler og apparater. Stikkene er nikkelbelagte, så kontaktfladerne beskyttes mod oxidering. I pakken: 1 x DVI-A til VGA Kabel 3 m - Sort.

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: DVI til VGA
Artikel nr.: 50991
EAN: 4040849509919
Varenr.: 70167
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro DVI-I SL - VGA Cable - Black - 3m
79 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
DVI-A/VGA kabel - FullHD, DVI-I (12+5) han > VGA han (3m)
79 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
MicroConnect Full HD DVI-I/VGA Cable 3m
159 kr
Til butik
Gå til INphone.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
VGA til DVI kabel - 3 meter
490 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DVI-A/VGA kabel - FullHD, DVI-I (12+5) han > VGA han (3m) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DVI-A/VGA kabel - FullHD, DVI-I (12+5) han > VGA han (3m) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK40 kr40 krKøb
2Av-Cables DK59 kr59 krKøb
3Proshop DK79 kr118 krKøb
4EL-GROSSISTEN79 kr79 krKøb
5Ultrashop159 kr159 krKøb
6INphone.dk490 kr490 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DVI-A/VGA kabel - FullHD, DVI-I (12+5) han > VGA han (3m)

PriceData har fulgt prisen på DVI-A/VGA kabel - FullHD, DVI-I (12+5) han > VGA han (3m) i 178 dage. Laveste pris i perioden er 40 kr (registreret d. 28. februar 2026), højeste er 79 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 60 kr.

Den nuværende pris på 40 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 1 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for DVI-A/VGA kabel - FullHD, DVI-I (12+5) han > VGA han (3m). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for DVI-A/VGA kabel - FullHD, DVI-I (12+5) han > VGA han (3m) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. feb. 202640 kr39 kr (49%)
6. dec. 202579 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret