Gå til hovedindhold

Duravit Vero toiletbræt, soft close, aftagelig, hvid

DuravitSanitetEAN: 4021534403972
Pris fra 1.897 krtil 2.319 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 422 kr (18% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Duravit Vero toiletbræt, soft close, aftagelig, hvid og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1897 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Duravit Vero toiletbræt, soft close, aftagelig, hvid
-14%1.897 kr
Før 2.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Duravit Vero toiletbræt, soft close, aftagelig, hvid billede

Produktinformation

Vero toiletbræt med softclose og quick release. - Passer til Duravit Vero toiletbrætter.

Produktspecifikationer

Mærke: Duravit
Kategori: Toiletter
Farve: white
Størrelse: 47.0 x 38.8 x 6.4 cm
EAN: 4021534403972
Varenr.: 614718100
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Duravit Vero toiletsæde, softclose
1.948,18 kr
Til butik
Duravit Vero toiletsæde, softclose billede

Produktinformation

Soft Close: En funktion der giver en langsom, forsigtig lukning af sæde samt låg.Quick-release/Lift-off: Samme funktion der gør det nemt at løfte sædet af ved rengøring.Passer til følgende toiletter: Duravit Vero

Produktspecifikationer

EAN: 4021534403972
Varenr.: 15843885515087
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Duravit Vero toiletsæde, soft close, aftagelig, hvid
-13%1.999 kr
Før 2.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Duravit 0067690000, Hvid, CE
2.076 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Duravit Vero toiletsæde med SoftClose, aftagelig
2.218 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Duravit Vero toiletsæde, soft close, aftagelig, hvid
2.319 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Duravit Vero toiletbræt, soft close, aftagelig, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Duravit Vero toiletbræt, soft close, aftagelig, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS1.897 kr1.897 krKøb
2EL-GROSSISTEN1.948,18 kr1.948,18 krKøb
3CompletVVS1.999 kr1.999 krKøb
4CS MEGASTORE DK2.076 kr2.076 krKøb
5Elvvs.dk2.218 kr2.218 krKøb
6BilligVVS DK2.319 kr2.319 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Duravit Vero toiletbræt, soft close, aftagelig, hvid

PriceData har fulgt prisen på Duravit Vero toiletbræt, soft close, aftagelig, hvid i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.780 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 2.199 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.041 kr.

Den nuværende pris på 1.897 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for Duravit Vero toiletbræt, soft close, aftagelig, hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for Duravit Vero toiletbræt, soft close, aftagelig, hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20261.897 kr51,18 kr (3%)
1. jun. 20261.948,18 kr51,18 kr (3%)
30. maj 20261.897 kr302 kr (14%)
27. maj 20262.199 kr250,82 kr (13%)
24. maj 20261.948,18 kr125,82 kr (6%)
23. maj 20262.074 kr125,82 kr (6%)
16. maj 20261.948,18 kr43,57 kr (2%)
10. maj 20261.904,61 kr202,39 kr (10%)
2. maj 20262.107 kr38 kr (2%)
24. apr. 20262.069 kr38 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret