Gå til hovedindhold

Duravit No. 1 toiletsæde med softclose, passer til 257509

DuravitSanitetEAN: 4053424981901
Pris fra 739 krtil 795 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 56 kr (7% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 719 kr 24. apr.

Sammenlign priser på Duravit No. 1 toiletsæde med softclose, passer til 257509 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 739 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Duravit No.1 toiletbræt, soft close, hvid
739 kr
Til butik
Duravit No.1 toiletbræt, soft close, hvid billede

Produktinformation

No. 1 toiletbræt med soft close Elegant toiletbræt med den blide soft close funktion for en stille lukning. Med hængsler i rustfrit stål. OBS - Sædet passer til: Alle Duravit No.1 toiletter

Produktspecifikationer

Mærke: Duravit
Kategori: Toiletter
Farve: white
EAN: 4053424981901
Varenr.: 614724600
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Duravit No. 1 toiletsæde med softclose, passer til 257509
739,86 kr
Til butik
Duravit No. 1 toiletsæde med softclose, passer til 257509 billede

Produktinformation

Duravit No.1 med fokus på pris og kvalitetHar du sans for detaljen, og ønsker du et fuldendt og stilrent badeværelse til en fornuftig pris? Så er den komplette badeværelsesserie No.1 fra Duravit lige hvad du søger. Her finder du alt fra armatur til toilet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Lamper & Armaturer
EAN: 4053424981901
Varenr.: 15841469202767
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Duravit NO.1 toiletsæde med softclose, til 257509
747 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Duravit No.1 toiletsæde, soft close, hvid
779 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Duravit No.1 toiletsæde, soft close, hvid
795 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Duravit No. 1 toiletsæde med softclose, passer til 257509 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Duravit No. 1 toiletsæde med softclose, passer til 257509 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS739 kr739 krKøb
2EL-GROSSISTEN739,86 kr739,86 krKøb
3Elvvs.dk747 kr747 krKøb
4CompletVVS779 kr779 krKøb
5BilligVVS DK795 kr795 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Duravit No. 1 toiletsæde med softclose, passer til 257509

PriceData har fulgt prisen på Duravit No. 1 toiletsæde med softclose, passer til 257509 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 620 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 789 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 735 kr.

Den nuværende pris på 739 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Duravit No. 1 toiletsæde med softclose, passer til 257509. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Duravit No. 1 toiletsæde med softclose, passer til 257509 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026739 kr
19. maj 2026739,86 kr3,14 kr (0%)
17. maj 2026743 kr46 kr (6%)
16. maj 2026789 kr46 kr (6%)
12. maj 2026743 kr46 kr (6%)
11. maj 2026789 kr46 kr (6%)
2. maj 2026743 kr24 kr (3%)
24. apr. 2026719 kr24 kr (3%)
23. apr. 2026743 kr24 kr (3%)
3. apr. 2026719 kr18 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret