Gå til hovedindhold

Duravit L-Cube håndvaskeskab 550x620x481mm hvid mat, med 2 skuffer til ME by Starck håndvask 233663

DuravitMøblerEAN: 4021534996337
Pris fra 7.989 krtil 10.199 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 2.210 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 7.541 kr 20. maj

Sammenlign priser på Duravit L-Cube håndvaskeskab 550x620x481mm hvid mat, med 2 skuffer til ME by Starck håndvask 233663 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 7989 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Duravit L-Cube håndvaskeskab 550x620x481mm hvid mat, med 2 skuffer til ME by Starck håndvask 233663
7.989 kr
Til butik
Duravit L-Cube håndvaskeskab 550x620x481mm hvid mat, med 2 skuffer til ME by Starck håndvask 233663 billede

Produktinformation

L-Cube Vaskeskab til ME BY STARCK 2 skuffer 550x620x481mm Øverste skuffe er med udskæring for vandlås Til håndvask 635410000

Produktspecifikationer

Kategori: Underskabe
EAN: 4021534996337
Varenr.: 2398047
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Duravit L-Cube underskab med skuffer, 62x48 cmi mathvid
9.999 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Duravit L-Cube underskab, 62x48 cm, mat hvid
10.199 kr
Til butik
Duravit L-Cube underskab, 62x48 cm, mat hvid billede

Produktinformation

Væghængt vaskeskab med to skuffer Det minimalistiske underskab L-Cube er udstyret med to skuffer, hvor der er udskæring til vandlåsen i den øverste. Begge skuffer er grebsfrie og med push open funktion, så du nemt får adgang til skuffernes indhold. Det væ...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Duravit
Kategori: Indretningen
Farve: white
Størrelse: 62x48x55 cm
EAN: 4021534996337
Varenr.: 782371090

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Duravit L-Cube håndvaskeskab 550x620x481mm hvid mat, med 2 skuffer til ME by Starck håndvask 233663 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Duravit L-Cube håndvaskeskab 550x620x481mm hvid mat, med 2 skuffer til ME by Starck håndvask 233663 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk7.989 kr7.989 krKøb
2LavprisVVS9.999 kr9.999 krKøb
3BilligVVS DK10.199 kr10.199 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Duravit L-Cube håndvaskeskab 550x620x481mm hvid mat, med 2 skuffer til ME by Starck håndvask 233663

PriceData har fulgt prisen på Duravit L-Cube håndvaskeskab 550x620x481mm hvid mat, med 2 skuffer til ME by Starck håndvask 233663 i 162 dage. Laveste pris i perioden er 6.749 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 8.715 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 7.732 kr.

Den nuværende pris på 7.989 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Duravit L-Cube håndvaskeskab 550x620x481mm hvid mat, med 2 skuffer til ME by Starck håndvask 233663. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Duravit L-Cube håndvaskeskab 550x620x481mm hvid mat, med 2 skuffer til ME by Starck håndvask 233663 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20267.989 kr290 kr (4%)
28. maj 20267.699 kr68 kr (1%)
25. maj 20267.631 kr68 kr (1%)
24. maj 20267.699 kr67 kr (1%)
23. maj 20267.632 kr1 kr (0%)
21. maj 20267.631 kr90 kr (1%)
20. maj 20267.541 kr1 kr (0%)
19. maj 20267.542 kr1 kr (0%)
10. maj 20267.541 kr1 kr (0%)
6. maj 20267.542 kr157 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret