Gå til hovedindhold

DURACELL Recharge Plus NiMH 750mAh Rechargeable AAA Battery 1.2V

DuracellBatterierEAN: 5000394090231
Pris fra 55,21 krtil 219 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 163,79 kr (75% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på DURACELL Recharge Plus NiMH 750mAh Rechargeable AAA Battery 1.2V og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 55.21 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DURACELL AAA /HR3 750mAh B4-batteri
55,21 kr
Til butik
DURACELL AAA /HR3 750mAh B4-batteri billede

Produktspecifikationer

Mærke: Duracell
Kategori: Genopladelige batterier
Farve: 1
Artikel nr.: 4620131
EAN: 5000394090231
Varenr.: 5199203
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Duracell Genopladelige AAA-batterier - 750mAh - 4 stk
79 kr
Til butik
Duracell Genopladelige AAA-batterier - 750mAh - 4 stk billede

Produktinformation

Duracell genopladelige AAA-batterier giver stabil, genopladelig strøm til daglige elektroniske enheder. De er velegnede til fjernbetjeninger, legetøj, trådløse mus og tastaturer, lommelygter og andre enheder der bruger AAA-batterier. Batterierne har en kapacitet på 750 mAh og en spænding på 1,2 V, så de passer til udstyr beregnet til genopladelige AAA-batterier. Pakken indeholder 4 stk, så du kan forsyne flere enheder på én gang eller have et ekstra sæt klar. Genopladelig NiMH-teknologi til gentagen brug Med NiMH-teknologi er batterierne lavet til at blive opladet igen og igen i en kompatibel oplader. Det betyder, at du kan bruge de samme AAA-batterier mange gange i stedet for løbende at købe nye engangsbatterier. Én størrelse til mange enheder Batteristørrelsen er AAA (HR3 / R03), så de passer til enheder der bruger denne batteritype. Det gør dem praktiske til alt fra fjernbetjeninger og legetøj til trådløse mus og tastaturer samt lommelygter. I pakken: 4 stk Duracell genopladelige AAA-batterier.

Produktspecifikationer

Mærke: Duracell
Kategori: AAA batterier
Artikel nr.: 51882
EAN: 5000394090231
Varenr.: 86667
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DURACELL Recharge Plus NiMH 750mAh Rechargeable AAA Battery 1.2V
82 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Duracell AAA (4pcs) 4 stk
92 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Batteri Duracell Genopladelig AAA 750 mAh 4 stk
123,69 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Duracell Household Battery
219 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DURACELL Recharge Plus NiMH 750mAh Rechargeable AAA Battery 1.2V koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DURACELL Recharge Plus NiMH 750mAh Rechargeable AAA Battery 1.2V koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK55,21 kr94,21 krKøb
2Av-Cables DK79 kr79 krKøb
3Proshop DK82 kr121 krKøb
4CompuMail DK92 kr92 krKøb
5Hertels Boresko123,69 kr123,69 krKøb
6Ultrashop219 kr219 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DURACELL Recharge Plus NiMH 750mAh Rechargeable AAA Battery 1.2V

PriceData har fulgt prisen på DURACELL Recharge Plus NiMH 750mAh Rechargeable AAA Battery 1.2V i 179 dage. Laveste pris i perioden er 55,21 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 94 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 75 kr.

Den nuværende pris på 55,21 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 49 prisændringer for DURACELL Recharge Plus NiMH 750mAh Rechargeable AAA Battery 1.2V. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 49 prisændringer for DURACELL Recharge Plus NiMH 750mAh Rechargeable AAA Battery 1.2V de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
11. maj 202655,21 kr1,49 kr (3%)
10. maj 202656,7 kr1,49 kr (3%)
8. maj 202655,21 kr1,49 kr (3%)
6. maj 202656,7 kr1,49 kr (3%)
2. maj 202655,21 kr22,79 kr (29%)
25. apr. 202678 kr9 kr (10%)
23. apr. 202687 kr6 kr (6%)
20. apr. 202693 kr2 kr (2%)
19. apr. 202691 kr2 kr (2%)
18. apr. 202693 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret