Gå til hovedindhold

Duracell LR1 N/MN9100 1,5V alkaline batteri - 2 stk. per pakke

DuracellElektronik – tilbehørEAN: 5000394203983
Pris fra 15,26 krtil 325 kr
14 forhandlere

Prisforskel: 309,74 kr (95% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Duracell LR1 N/MN9100 1,5V alkaline batteri - 2 stk. per pakke og køb billigst

14 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 15.26 kr. 14 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Duracell Security MN9100 - Batteri 2 x N - Alkalisk
15,26 kr
Til butik
Duracell Security MN9100 - Batteri 2 x N - Alkalisk billede

Produktspecifikationer

Mærke: Duracell
Kategori: Andre batterier
Farve: 4
Artikel nr.: 203983
EAN: 5000394203983
Varenr.: 794451
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Duracell Security MN9100 batterier, 2 stk.
17 kr
Til butik
Duracell Security MN9100 batterier, 2 stk. billede

Produktinformation

Et MN9100-batteri er et cylindrisk alkaline-batteri, der typisk leverer 1,5 volt. Det er også kendt som en N-celle og bruges ofte i små elektroniske apparater, der kræver en pålidelig, kompakt strømkilde med længere levetid end almindelige knapcellebatter...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Duracell
Kategori: Øvrigt udstyr
Størrelse: 11.5x29-30mm
EAN: 5000394203983
Varenr.: 8494203981
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
18 kr
Til butik
Duracell Security MN9100 batterier, 2 stk. billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Duracell
Kategori: Elektronik & tilbehør
Størrelse: 11.5x29-30mm
EAN: 5000394203983
Varenr.: 8494203981
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
18 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
18 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Duracell LR1 N/MN9100 1,5V alkaline batteri - 2 stk. per pakke
27 kr
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Duracell Security N/MN9100 batterier - 2 stk
29 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
29 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DURACELL LR1 - MN9100 - 2 pack
32 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Duracell Security MN9100 Batteri Alkalisk 825mAh
37 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Duracell batteri 1,5V LR1/MN9100
40,34 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Duracell batteri 1,5V LR1/MN9100
40,34 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Batteri Duracell Lr1/n 2 stk
41,19 kr
Til butik
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Duracell Batteri Security, N/MN9100 2stk/pak
325 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 14 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Duracell LR1 N/MN9100 1,5V alkaline batteri - 2 stk. per pakke koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 14 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Duracell LR1 N/MN9100 1,5V alkaline batteri - 2 stk. per pakke koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK15,26 kr54,26 krKøb
2LavprisVærktøj17 kr17 krKøb
3Greenline18 kr18 krKøb
4CompletVVS18 kr18 krKøb
5LavprisEl18 kr18 krKøb
6Elvvs.dk27 kr27 krKøb
7Av-Cables DK29 kr29 krKøb
8BilligVVS DK29 kr29 krKøb
9Proshop DK32 kr71 krKøb
10CompuMail DK37 kr37 krKøb
11EL-GROSSISTEN40,34 kr40,34 krKøb
12EL-NETSALG40,34 kr40,34 krKøb
13Hertels Boresko41,19 kr41,19 krKøb
14Nova Nordic A/S325 kr325 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Duracell LR1 N/MN9100 1,5V alkaline batteri - 2 stk. per pakke

PriceData har fulgt prisen på Duracell LR1 N/MN9100 1,5V alkaline batteri - 2 stk. per pakke i 160 dage. Laveste pris i perioden er 15,26 kr (registreret d. 29. april 2026), højeste er 26 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 19 kr.

Den nuværende pris på 15,26 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Duracell LR1 N/MN9100 1,5V alkaline batteri - 2 stk. per pakke. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Duracell LR1 N/MN9100 1,5V alkaline batteri - 2 stk. per pakke de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202615,26 kr1,74 kr (10%)
27. maj 202617 kr1,74 kr (11%)
12. maj 202615,26 kr
11. maj 202615,29 kr
29. apr. 202615,26 kr1,74 kr (10%)
29. mar. 202617 kr1 kr (6%)
21. mar. 202616 kr1 kr (6%)
20. mar. 202617 kr1 kr (6%)
12. mar. 202616 kr1 kr (6%)
2. mar. 202617 kr1 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret