Gå til hovedindhold

DURABLE Navneskilt af robust plast med nål og klemme der giver valgmulighed for at fastsætte på tøjet. 50 stk.

DurableNavneskilteEAN: 4005546810126
Pris fra 345 krtil 525,63 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 180,63 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 336 kr 5. maj

Sammenlign priser på DURABLE Navneskilt af robust plast med nål og klemme der giver valgmulighed for at fastsætte på tøjet. 50 stk. og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 345 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Navneskilt med nål/klemme 54x90 mm - (50 stk.)
345 kr
Til butik
Navneskilt med nål/klemme 54x90 mm - (50 stk.) billede

Produktspecifikationer

Mærke: Durable
Kategori: Kongresmærker
Farve: 1
Artikel nr.: 810119
EAN: 4005546810126
Varenr.: 4874278
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DURABLE Navneskilt Gennemsigtig
346 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
346 kr
Til butik
DURABLE Navneskilt af robust plast med nål og klemme der giver valgmulighed for at fastsætte på tøjet. 50 stk. billede

Produktinformation

- Navneskilt med kombineret nål / klemme|- Særlig velegnet til udlevering til mange personer, f.eks. i forbindelse med konferencer og store arrangementer, hvor skiltene som oftest ikke bliver leveret tilbage|- Forsynet med fingerhak til let udskiftning af indstik|- Indstiksetiket på A4 ark til udskrivning i printer kan bestilles separat art nr 145502...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: DURABLE
Kategori: Konference Praesentation
Artikel nr.: 8101-19
EAN: 4005546810126
Varenr.: 3322346
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Navneskilt 54x90mm M/nål og Klemme 50 stk
498,44 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Navneskilt m nål/klemme 54x90 mm
524,95 kr
Til butik
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Navneskilt m/nål og klemme 54x90mm 50 stk.
525,63 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DURABLE Navneskilt af robust plast med nål og klemme der giver valgmulighed for at fastsætte på tøjet. 50 stk. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DURABLE Navneskilt af robust plast med nål og klemme der giver valgmulighed for at fastsætte på tøjet. 50 stk. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK345 kr384 krKøb
2CompuMail DK346 kr346 krKøb
3Proshop DK346 kr385 krKøb
4Hertels Boresko498,44 kr498,44 krKøb
5RedOffice Konpap524,95 kr524,95 krKøb
6Nova Nordic A/S525,63 kr525,63 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DURABLE Navneskilt af robust plast med nål og klemme der giver valgmulighed for at fastsætte på tøjet. 50 stk.

PriceData har fulgt prisen på DURABLE Navneskilt af robust plast med nål og klemme der giver valgmulighed for at fastsætte på tøjet. 50 stk. i 146 dage. Laveste pris i perioden er 336 kr (registreret d. 5. maj 2026), højeste er 350 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 343 kr.

Den nuværende pris på 345 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 55 prisfald og 34 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for DURABLE Navneskilt af robust plast med nål og klemme der giver valgmulighed for at fastsætte på tøjet. 50 stk.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for DURABLE Navneskilt af robust plast med nål og klemme der giver valgmulighed for at fastsætte på tøjet. 50 stk. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026345 kr1 kr (0%)
2. jun. 2026346 kr3 kr (1%)
29. maj 2026349 kr8 kr (2%)
26. maj 2026341 kr1 kr (0%)
24. maj 2026342 kr3 kr (1%)
23. maj 2026345 kr1 kr (0%)
22. maj 2026346 kr3 kr (1%)
21. maj 2026349 kr8 kr (2%)
13. maj 2026341 kr1 kr (0%)
12. maj 2026342 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret