Gå til hovedindhold

Durable 479923, Informationsstativ, A3, Aluminium, Plast, Stål, Sølv, Horisontal/vertikal, 1290 mm

DurablePræsentationsmaterialerEAN: 4005546735559
Pris fra 352 krtil 515,94 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 163,94 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 342 kr 3. maj

Sammenlign priser på Durable 479923, Informationsstativ, A3, Aluminium, Plast, Stål, Sølv, Horisontal/vertikal, 1290 mm og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 352 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DURABLE Gulvskilt aluminium med klikramme A3
352 kr
Til butik
DURABLE Gulvskilt aluminium med klikramme A3 billede

Produktinformation

Gulvskilt med klikramme i A3 format. Den kan justeres i højden og læsevinklen og kan drejes til stående eller liggende format.

Produktspecifikationer

Mærke: DURABLE
Kategori: Konference Praesentation
Artikel nr.: 479923
EAN: 4005546735559
Varenr.: 3383324
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Durable 479923 skilteholder & informationsstativ A3 Aluminium, Plast, Stål Sølv
358 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Durable 479923, Informationsstativ, A3, Aluminium, Plast, Stål, Sølv, Horisontal/vertikal, 1290 mm
391 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Durable gulvskilt m/klikramme
439,95 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
DURABLE gulvstander med klipramme A3 - sølv/aluminium
-2%489 kr
Før 499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
DURABLE gulvstander med klipramme A3 - sølv/aluminium
-2%509 kr
Før 519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Gulvskilt med klikramme A3
515,94 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Durable 479923, Informationsstativ, A3, Aluminium, Plast, Stål, Sølv, Horisontal/vertikal, 1290 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Durable 479923, Informationsstativ, A3, Aluminium, Plast, Stål, Sølv, Horisontal/vertikal, 1290 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK352 kr391 krKøb
2CompuMail DK358 kr358 krKøb
3CS MEGASTORE DK391 kr430 krKøb
4RedOffice Konpap439,95 kr439,95 krKøb
5Boligcenter DK489 kr489 krKøb
6Vivas DK509 kr588 krKøb
7Nova Nordic A/S515,94 kr515,94 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Durable 479923, Informationsstativ, A3, Aluminium, Plast, Stål, Sølv, Horisontal/vertikal, 1290 mm

PriceData har fulgt prisen på Durable 479923, Informationsstativ, A3, Aluminium, Plast, Stål, Sølv, Horisontal/vertikal, 1290 mm i 179 dage. Laveste pris i perioden er 342 kr (registreret d. 3. maj 2026), højeste er 359 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 354 kr.

Den nuværende pris på 352 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Durable 479923, Informationsstativ, A3, Aluminium, Plast, Stål, Sølv, Horisontal/vertikal, 1290 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Durable 479923, Informationsstativ, A3, Aluminium, Plast, Stål, Sølv, Horisontal/vertikal, 1290 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
6. maj 2026352 kr10 kr (3%)
3. maj 2026342 kr10 kr (3%)
9. apr. 2026352 kr1 kr (0%)
24. mar. 2026351 kr7 kr (2%)
9. mar. 2026358 kr1 kr (0%)
8. mar. 2026359 kr1 kr (0%)
2. mar. 2026358 kr1 kr (0%)
1. feb. 2026357 kr1 kr (0%)
28. jan. 2026358 kr1 kr (0%)
25. jan. 2026357 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret