Gå til hovedindhold

Duka ventilator El 700 Q TH - ABS, Hvid, Ø100 mm, Fugt- og tidsstyring

DukaMøblerEAN: 5708605010978
Pris fra 471 krtil 796,25 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 325,25 kr (41% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Duka ventilator El 700 Q TH - ABS, Hvid, Ø100 mm, Fugt- og tidsstyring og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 471 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Duka Ventilator EL 700 Q TH Fugt- og tidsstyret, Ø100 mm, hvid
471 kr
Til butik
Duka Ventilator EL 700 Q TH Fugt- og tidsstyret, Ø100 mm, hvid billede

Produktinformation

Ventilator med indbygget fugt- og tidsstyring. Tidsløs og glat front. 68 m3/t - lydniveau 26 dB(A) - 3 års garanti.

Produktspecifikationer

Mærke: Duka
Kategori: Ventilation
Artikel nr.: 327354
EAN: 5708605010978
Varenr.: 3266651
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Duka ventilator El 700 Q TH - ABS, Hvid, Ø100 mm, Fugt- og tidsstyring
514 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Duka EL 700Q TH badventilator, fugtstyring, timer, Ø100 mm, hvid
515 kr
Til butik
Duka EL 700Q TH badventilator, fugtstyring, timer, Ø100 mm, hvid billede

Produktinformation

Ventilator i tidløst design med glat front. Specielt designet til ventilation i badeværelser. Den indbyggede fugt- og tidsstyring kan indstilles efter dit behov. Fugtstyringen kan indstilles mellem 60-90% fugtighed. Tidsstyringen kan indstilles mellem 2-3...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Duka
Kategori: Ventilatorer
Farve: white
Størrelse: 152x152x122 mm
EAN: 5708605010978
Varenr.: 1978010972
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Duka EL 700Q TH badventilator, fugtstyring, timer, Ø100 mm, hvid
519 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Duka EL 700Q TH badventilator, fugtstyring, timer, Ø100 mm, hvid
519 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Duka EL 700Q TH badventilator, fugtstyring, timer, Ø100 mm, hvid
519 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Duka EL 700Q TH badventilator, fugtstyring, timer, Ø100 mm, hvid
519 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Duka EL 700Q TH badventilator, fugtstyring, timer, Ø100 mm, hvid
549 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Duka EL 700 TH fugt- og tidsstyret, front i hvid plast Ventilator
650 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Ventilator Fugt- Og Tidsstyret EL 700Q TH, Ø100 mm, hvid
667,71 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Duka Ventilator El 700 th Fugt- OG Tidsstyret Ø100MM Q
796,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Duka ventilator El 700 Q TH - ABS, Hvid, Ø100 mm, Fugt- og tidsstyring koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Duka ventilator El 700 Q TH - ABS, Hvid, Ø100 mm, Fugt- og tidsstyring koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK471 kr510 krKøb
2CS MEGASTORE DK514 kr553 krKøb
3LavprisEl515 kr515 krKøb
4Greenline519 kr519 krKøb
5CompletVVS519 kr519 krKøb
6LavprisVVS519 kr519 krKøb
7LavprisVærktøj519 kr519 krKøb
8BilligVVS DK549 kr549 krKøb
9Homeshop DK650 kr650 krKøb
10EL-GROSSISTEN667,71 kr667,71 krKøb
11vvsfittings.dk796,25 kr796,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Duka ventilator El 700 Q TH - ABS, Hvid, Ø100 mm, Fugt- og tidsstyring

PriceData har fulgt prisen på Duka ventilator El 700 Q TH - ABS, Hvid, Ø100 mm, Fugt- og tidsstyring i 116 dage. Laveste pris i perioden er 471 kr (registreret d. 19. april 2026), højeste er 511 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 499 kr.

Den nuværende pris på 471 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 3 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Duka ventilator El 700 Q TH - ABS, Hvid, Ø100 mm, Fugt- og tidsstyring. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Duka ventilator El 700 Q TH - ABS, Hvid, Ø100 mm, Fugt- og tidsstyring de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. apr. 2026471 kr39 kr (8%)
10. apr. 2026510 kr1 kr (0%)
2. apr. 2026511 kr17 kr (3%)
10. mar. 2026494 kr17 kr (3%)
7. feb. 2026511 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret