Gå til hovedindhold

Duka DUSAV rist Ø125 mm - Aluminium, Alu, Med flange samt medfluenet

DukaVentilationEAN: 5708605008470
Pris fra 130 krtil 366,25 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 236,25 kr (65% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 103,39 kr 24. maj

Sammenlign priser på Duka DUSAV rist Ø125 mm - Aluminium, Alu, Med flange samt medfluenet og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 130 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Duka metal rist Dusav Ø125MM Aluminium Med flange samt med fluenet
130 kr
Til butik
Duka metal rist Dusav Ø125MM Aluminium Med flange samt med fluenet billede

Produktinformation

Jalousirist til luftindtag og afkast. Med flange samt med fluenet. Støbt i aluminium

Produktspecifikationer

Kategori: Runde Riste til ventilation
EAN: 5708605008470
Varenr.: 3060739
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Duka Metal rist Dusav Ø125mm med flange samt med fluenet, aluminium
273 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Duka DUSAV rist Ø125 mm - Aluminium, Alu, Med flange samt medfluenet
309 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Duka Udvendig Rist Dusav - 112634
350 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Duka metal rist Dusav Ø125MM Aluminium Med flange samt med fluenet
366,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Duka DUSAV rist Ø125 mm - Aluminium, Alu, Med flange samt medfluenet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Duka DUSAV rist Ø125 mm - Aluminium, Alu, Med flange samt medfluenet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk130 kr130 krKøb
2Proshop DK273 kr312 krKøb
3CS MEGASTORE DK309 kr348 krKøb
4Homeshop DK350 kr350 krKøb
5vvsfittings.dk366,25 kr366,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Duka DUSAV rist Ø125 mm - Aluminium, Alu, Med flange samt medfluenet

PriceData har fulgt prisen på Duka DUSAV rist Ø125 mm - Aluminium, Alu, Med flange samt medfluenet i 180 dage. Laveste pris i perioden er 103,39 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 300 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 137 kr.

Den nuværende pris på 130 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 19% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Duka DUSAV rist Ø125 mm - Aluminium, Alu, Med flange samt medfluenet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Duka DUSAV rist Ø125 mm - Aluminium, Alu, Med flange samt medfluenet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026130 kr26,61 kr (26%)
24. maj 2026103,39 kr57,61 kr (36%)
23. maj 2026161 kr57,61 kr (56%)
7. maj 2026103,39 kr57,61 kr (36%)
6. maj 2026161 kr57,61 kr (56%)
23. apr. 2026103,39 kr26,61 kr (20%)
22. apr. 2026130 kr26,61 kr (26%)
19. apr. 2026103,39 kr57,61 kr (36%)
18. apr. 2026161 kr57,61 kr (56%)
15. apr. 2026103,39 kr26,61 kr (20%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret