Gå til hovedindhold

Dudao USB / USB Car Charger Type C Power Delivery Quick Charge 22.5 W Gray (R4PQ)

DudaoElektronikEAN: 6970379616857
Pris fra 46 krtil 222 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 176 kr (79% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 42 kr 28. maj

Sammenlign priser på Dudao USB / USB Car Charger Type C Power Delivery Quick Charge 22.5 W Gray (R4PQ) og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 46 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dudao USB / USB Car Charger Type C Power Delivery Quick Charge 22.5 W Gray (R4PQ)
46 kr
Til butik
Dudao USB / USB Car Charger Type C Power Delivery Quick Charge 22.5 W Gray (R4PQ) billede

Produktinformation

Den perfekte biloplader for alle, der forventer de bedste resultater på kortest mulig tid. Når det handler om at genoprette energien hurtigt, kan sådanne effekter kun garanteres af en oplader, der understøtter hurtigopladningsteknologi som Power Delivery (PD) eller Quick Charge (QC). Denne nye Dudao-model har begge muligheder med både en USB Type-C PD-port og en USB (QC 3.0) port. For eksempel kan en iPhone X tilsluttet Type-C PD-porten oplades til 86 % på en time, mens en standardoplader (5W) på samme tid kun oplader til 35 %. Hastighed er dog ikke alt - sikkerhed er også vigtig. Takket være det indbyggede intelligente styringssystem justerer opladeren ikke kun den passende spænding til den tilsluttede enhed, men også til dens aktuelle opladningsniveau, hvilket begrænser strømforbruget. Opladeren beskytter desuden enheden mod overophedning, overopladning og kortslutning. Opladeren er lille og let, men har samtidig en kompakt og solid konstruktion. Den er fremstillet af højkvalitetsaluminium og er udstyret med skridsikre fremspring for bedre stabilitet samt en LED-indikator, der viser, at opladeren er i drift. De to superhurtige stik Opladeren har både en USB Type-C PD-port og en USB QC 3.0-port, så du kan oplade dine mobile enheder meget hurtigt. Selv en kort køretur giver dine enheder et solidt energiboost. Altid optimal opladningshastighed Det intelligente styringssystem tilpasser spændingen til den specifikke enhed og dens opladningsniveau. Når batteriet nærmer sig fuld opladning (over 80 %), sænkes opladningshastigheden automatisk for at beskytte enheden mod overopladning og spare energi. Praktisk LED LED-ringen på toppen af opladeren viser aktivitet med et blødt, varmt lys og gør det lettere at finde opladeren i mørke.

Produktspecifikationer

Mærke: Dudao
Kategori: Mobil Adaptere Opladere
Artikel nr.: 6970379616857
EAN: 6970379616857
Varenr.: 3423908
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dudao R4PQ Car Charger 22,5Watt 1xUSB-C + 1xUSB-A
59 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Biloplader 22,5 W med USB-C + USB-A - Dudao R4PQ
59 kr
Til butik
Biloplader 22,5 W med USB-C + USB-A - Dudao R4PQ billede

Produktinformation

Dudao - Biladapter- 22,5 Watt - 2 output-stikforbindelser (USB-A x1, USB-C x1)Dudao USB / USB-C Biloplader med Power Delivery og Quick Charge 22.5W - Sort (R4PQ)Dudao R4PQ bilopladeren er den ideelle løsning for dig, der forventer de bedste resultater på kortest mulig tid. Med understøttelse af både Power Delivery (PD) og Quick Charge (QC 3.0) teknologier, kan du hurtigt oplade dine enheder under køreturen. Opladeren er udstyret med både en USB-C PD port og en USB (QC 3.0) port, hvilket gør det muligt at oplade flere enheder hurtigt og sikkert samtidig. For eksempel kan du oplade en iPhone X op til 86% på en time, sammenlignet med kun 35% med en standard 5W oplader.Specifikationer:- Mærke: Dudao - Materiale: Aluminium - Porte: USB (QC 3.0), USB-C PD - Indgangsspænding: DC 12 - 24V - Effekt: 22.5W - Ekstra funktioner: LED-indikatorVigtige fordele ved Dudao R4PQ bilopladeren:- Hurtig opladning: Understøtter både Power Delivery og Quick Charge 3.0, så du hurtigt kan oplade dine enheder. - Sikker opladning: Det intelligente styringssystem tilpasser spændingen til din enhed og dens opladningsniveau, hvilket beskytter mod overophedning, overopladning og kortslutning. - Kompakt og robust design: Lavet af aluminium for høj holdbarhed og udstyret med skridsikre udtræk for stabilitet. - LED-indikator: En blød, varm LED-lysring gør det nemt at finde opladeren om natten og viser, når den er i brug.2 superhurtige porte til optimal opladningMed både USB-C PD og USB (QC 3.0) porte kan du oplade flere enheder samtidigt og hurtigt. Uanset om du oplader en smartphone, tablet eller anden enhed, får du maksimal effekt på kort tid.Automatisk tilpasning af opladningshastighedOpladeren justerer automatisk spændingen og opladningshastigheden baseret på enhedens batteriniveau. Når enheden nærmer sig fuld opladning (over 80%), nedsætter opladeren hastigheden for at beskytte mod overopladning og spa...

Produktspecifikationer

Mærke: Dudao
Kategori: Ladeudstyr
Vægt: 0.05g
EAN: 6970379616857
Varenr.: 1830438
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Dudao R4PQ Car charger 22,5Watt 1xUSB-C + 1xUSB-A
67 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Dudao R4PQ Car Charger 22,5Watt 1xUSB-C + 1xUSB-A
69 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Biloplader 22,5 W med USB-C + USB-A - Dudao R4PQ
79 kr
Til butik
Gå til Superprice.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Dudao R4PQ 22,5W Biloplader med USB-C PD & Quick Charge 3.0
-38%80 kr
Før 129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dudao R4PQ Car Charger 22,5Watt 1xUSB-C + 1xUSB-A
222 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dudao USB / USB Car Charger Type C Power Delivery Quick Charge 22.5 W Gray (R4PQ) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dudao USB / USB Car Charger Type C Power Delivery Quick Charge 22.5 W Gray (R4PQ) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK46 kr85 krKøb
2CompuMail DK59 kr59 krKøb
3Boligcenter DK59 kr59 krKøb
4Teknikproffset DK67 kr116 krKøb
5Ultrashop69 kr69 krKøb
6Vivas DK79 kr148 krKøb
7Superprice.dk80 kr80 krKøb
8CS MEGASTORE DK222 kr261 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dudao USB / USB Car Charger Type C Power Delivery Quick Charge 22.5 W Gray (R4PQ)

PriceData har fulgt prisen på Dudao USB / USB Car Charger Type C Power Delivery Quick Charge 22.5 W Gray (R4PQ) i 140 dage. Laveste pris i perioden er 42 kr (registreret d. 15. april 2026), højeste er 54 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 48 kr.

Den nuværende pris på 46 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Dudao USB / USB Car Charger Type C Power Delivery Quick Charge 22.5 W Gray (R4PQ). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Dudao USB / USB Car Charger Type C Power Delivery Quick Charge 22.5 W Gray (R4PQ) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202646 kr4 kr (10%)
28. maj 202642 kr4 kr (9%)
27. maj 202646 kr4 kr (10%)
26. maj 202642 kr4 kr (9%)
22. maj 202646 kr2 kr (4%)
21. maj 202648 kr1 kr (2%)
17. maj 202647 kr1 kr (2%)
16. maj 202648 kr1 kr (2%)
15. maj 202647 kr1 kr (2%)
10. maj 202648 kr2 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret