Gå til hovedindhold

DUDAO L13C+ USB-C Splitter. 2 i 1 Opladning og Earphone Adapter

DudaoAdaptereEAN: 6976625332823
Pris fra 49 krtil 253 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 204 kr (81% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på DUDAO L13C+ USB-C Splitter. 2 i 1 Opladning og Earphone Adapter og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 49 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Superprice.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
USB-C 3-i-1 Splitter Kabel - Oplad 3 Enheder Samtidig
-51%49 kr
Før 99 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
USB-C 3-i-1 Splitter Kabel - Oplad 3 Enheder Samtidig billede

Produktinformation

Dette USB-C 3-i-1 splitter kabel er designet til at give dig en mere fleksibel opladningsløsning i hverdagen. Med én USB-C hun-port og tre USB-C han-udgange kan du oplade op til tre enheder samtidigt fra én enkelt strømkilde. Kabellet understøtter o

Produktspecifikationer

Kategori: iPad Pro 12,9″ (5 gen) opladere
EAN: 6976625332823
Varenr.: 240089
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dudao L13C+ 2in1 USB-C Adapter - Gray
59 kr
Til butik
Dudao L13C+ 2in1 USB-C Adapter - Gray billede

Produktinformation

Dudao L13C+ 2-i-1 USB-C adapter - Grå Dudao L13C+ er en kompakt og multifunktionel adapter, der udnytter USB-C-portens fulde potentiale. Med denne adapter kan du samtidig oplade din enhed og lytte til musik, hvilket er ideelt til hverdagsbrug, arbejde eller rejser. Adapteren har uafhængig lyddekodning, som sikrer klar og detaljeret lyd uden tab af kvalitet. Den solide konstruktion med aluminiumsudhus og nylonfletning gør adapteren robust, samtidig med at den er let og nem at have med. Med støtte for hurtig opladning op til 2A kan du oplade dine enheder effektivt, mens du nyder høj lydkvalitet.

Produktspecifikationer

Mærke: Dudao
Kategori: USB kabel
Artikel nr.: 6976625332823
EAN: 6976625332823
Varenr.: 3422890
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
USB-C adapter 2-i-1 - Dudao L13C+ - grå/sort
59 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dudao L13C+ 2-i-1 USB-C til USB-C adapter
62 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Dudao L13C+ 2-i-1 USB-C til USB-C adapter
69 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
USB-C adapter 2-i-1 - Dudao L13C+ - grå/sort
79 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dudao L13C+ 2-i-1 USB-C til USB-C adapter
253 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DUDAO L13C+ USB-C Splitter. 2 i 1 Opladning og Earphone Adapter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DUDAO L13C+ USB-C Splitter. 2 i 1 Opladning og Earphone Adapter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Superprice.dk49 kr49 krKøb
2Proshop DK59 kr98 krKøb
3Boligcenter DK59 kr59 krKøb
4CompuMail DK62 kr62 krKøb
5Ultrashop69 kr69 krKøb
6Vivas DK79 kr148 krKøb
7CS MEGASTORE DK253 kr292 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DUDAO L13C+ USB-C Splitter. 2 i 1 Opladning og Earphone Adapter

PriceData har fulgt prisen på DUDAO L13C+ USB-C Splitter. 2 i 1 Opladning og Earphone Adapter i 153 dage. Laveste pris i perioden er 49 kr (registreret d. 18. april 2026), højeste er 59 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 54 kr.

Den nuværende pris på 49 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 2 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for DUDAO L13C+ USB-C Splitter. 2 i 1 Opladning og Earphone Adapter. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for DUDAO L13C+ USB-C Splitter. 2 i 1 Opladning og Earphone Adapter de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. apr. 202649 kr10 kr (17%)
21. apr. 202659 kr10 kr (20%)
18. apr. 202649 kr10 kr (17%)
31. dec. 202559 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret