Gå til hovedindhold

Dudao K6Pro Universal 10000mAh Power Bank with USB Cable USB Type C Lightning white (K6Pro-white) Powerbank - Hvid - 10000 mAh

DudaoElektronikEAN: 6973687242695
Pris fra 89 krtil 199 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 110 kr (55% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 86 kr 16. apr.

Sammenlign priser på Dudao K6Pro Universal 10000mAh Power Bank with USB Cable USB Type C Lightning white (K6Pro-white) Powerbank - Hvid - 10000 mAh og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 89 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Powerbank Dudao K6 Pro 10000 mAh hvid
89 kr
Til butik
Powerbank Dudao K6 Pro 10000 mAh hvid billede

Produktspecifikationer

Mærke: Dudao
Kategori: Powerbanks
Farve: 5
Artikel nr.: DDA161
EAN: 6973687242695
Varenr.: 9289526
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dudao K6Pro Universal 10000mAh Power Bank with USB Cable USB Type C Lightning white (K6Pro-white) Powerbank - Hvid - 10000 mAh
99 kr
Til butik
Dudao K6Pro Universal 10000mAh Power Bank with USB Cable USB Type C Lightning white (K6Pro-white) Powerbank - Hvid - 10000 mAh billede

Produktinformation

Dudao K6Pro - Universal Powerbank 10.000 mAh med USB-, USB-C- og Lightning-kabler - Hvid (K6Pro-white) Leder du efter en kompakt powerbank, der fylder minimalt i lommen eller tasken? Så er Dudao K6Pro det perfekte valg. Denne universelle powerbank er designet til hverdagsbrug og gør det nemt at oplade dine enheder uden at medbringe ekstra opladere eller kabler. Powerbanken har to USB-udgange samt indbyggede kabler med de tre mest populære stiktyper - micro USB, USB-C og Lightning - så du kan oplade en lang række enheder (inkl. Apple-produkter) såsom telefoner, smartwatches, høretelefoner og aktivitetsarmbånd. Med en kapacitet på 10.000 mAh kan den oplade din telefon flere gange.

Produktspecifikationer

Mærke: Dudao
Kategori: Powerbank
Artikel nr.: 6973687242695
EAN: 6973687242695
Varenr.: 3424543
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dudao K6Pro powerbank 10000mAh 10Watt 4xcables hvid
129 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Powerbank 10000 mAh - Dudao K6Pro med 4 indbyggede kabler, 10 W, hvid
129 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Dudao K6Pro powerbank 10000mAh 10Watt 4xcables white
137 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Dudao K6Pro powerbank 10000mAh 10Watt 4xcables hvid
139 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Powerbank 10000 mAh - Dudao K6Pro med 4 indbyggede kabler, 10 W, hvid
149 kr
Til butik
Gå til Superprice.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
DUDAO K6Pro Universal Powerbank med 4 forskellige stiktyper. 10.000 mAh. Hvid.
-20%199 kr
Før 249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dudao K6Pro Universal 10000mAh Power Bank with USB Cable USB Type C Lightning white (K6Pro-white) Powerbank - Hvid - 10000 mAh koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dudao K6Pro Universal 10000mAh Power Bank with USB Cable USB Type C Lightning white (K6Pro-white) Powerbank - Hvid - 10000 mAh koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK89 kr128 krKøb
2Proshop DK99 kr138 krKøb
3CompuMail DK129 kr129 krKøb
4Boligcenter DK129 kr129 krKøb
5Teknikproffset DK137 kr186 krKøb
6Ultrashop139 kr139 krKøb
7Vivas DK149 kr218 krKøb
8Superprice.dk199 kr199 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dudao K6Pro Universal 10000mAh Power Bank with USB Cable USB Type C Lightning white (K6Pro-white) Powerbank - Hvid - 10000 mAh

PriceData har fulgt prisen på Dudao K6Pro Universal 10000mAh Power Bank with USB Cable USB Type C Lightning white (K6Pro-white) Powerbank - Hvid - 10000 mAh i 184 dage. Laveste pris i perioden er 86 kr (registreret d. 16. april 2026), højeste er 129 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 107 kr.

Den nuværende pris på 89 kr er 17% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for Dudao K6Pro Universal 10000mAh Power Bank with USB Cable USB Type C Lightning white (K6Pro-white) Powerbank - Hvid - 10000 mAh. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for Dudao K6Pro Universal 10000mAh Power Bank with USB Cable USB Type C Lightning white (K6Pro-white) Powerbank - Hvid - 10000 mAh de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 202689 kr10 kr (10%)
23. maj 202699 kr1 kr (1%)
21. maj 202698 kr1 kr (1%)
9. maj 202699 kr2 kr (2%)
1. maj 2026101 kr5 kr (5%)
30. apr. 202696 kr1 kr (1%)
28. apr. 202697 kr1 kr (1%)
27. apr. 202698 kr1 kr (1%)
26. apr. 202699 kr1 kr (1%)
25. apr. 2026100 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret