Gå til hovedindhold

Dudao K14S USB-C / MagSafe wireless powerbank 20W 5000mAh - black Powerbank - Sort - 5000 mAh

DudaoElektronikEAN: 6973687242992
Pris fra 101 krtil 149 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 48 kr (32% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Dudao K14S USB-C / MagSafe wireless powerbank 20W 5000mAh - black Powerbank - Sort - 5000 mAh og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 101 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dudao K14S powerbank 5000 mAh hvid
101 kr
Til butik
Dudao K14S powerbank 5000 mAh hvid billede

Produktspecifikationer

Mærke: Dudao
Kategori: Powerbanks
Farve: 5
Artikel nr.: DDA177
EAN: 6973687242992
Varenr.: 9227192
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dudao K14S USB-C / MagSafe wireless powerbank 20W 5000mAh - black Powerbank - Sort - 5000 mAh
114 kr
Til butik
Dudao K14S USB-C / MagSafe wireless powerbank 20W 5000mAh - black Powerbank - Sort - 5000 mAh billede

Produktinformation

Dudao K14S USB-C / MagSafe Trådløs Powerbank 20W 5000mAh - Sort Oplev en ny grad af bekvemmelighed med Dudao K14S - en trådløs 5000mAh powerbank med 20W USB-C hurtigopladning og op til 15W MagSafe-kompatibel induktion. Med muligheden for at oplade op til tre enheder på samme tid er den den perfekte løsning til alle dine mobile enheder. Den er desuden godkendt til flytransport, så du trygt kan tage den med på rejser.

Produktspecifikationer

Mærke: Dudao
Kategori: Powerbank
Artikel nr.: 6973687242992
EAN: 6973687242992
Varenr.: 3424552
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Dudao K14S wireless powerbank 5000mAh 10Watt black
123 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløs powerbank Dudao K14S 5.000 mAh - sort
-19%129 kr
Før 159 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dudao K14S trådløs powerbank 5000mAh 10Watt sort
129 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Dudao K14S wireless powerbank 5000mAh 10Watt hvid
139 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløs powerbank Dudao K14S 5.000 mAh - sort
-17%149 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dudao K14S USB-C / MagSafe wireless powerbank 20W 5000mAh - black Powerbank - Sort - 5000 mAh koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dudao K14S USB-C / MagSafe wireless powerbank 20W 5000mAh - black Powerbank - Sort - 5000 mAh koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK101 kr140 krKøb
2Proshop DK114 kr153 krKøb
3Teknikproffset DK123 kr172 krKøb
4Boligcenter DK129 kr129 krKøb
5CompuMail DK129 kr129 krKøb
6Ultrashop139 kr139 krKøb
7Vivas DK149 kr218 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dudao K14S USB-C / MagSafe wireless powerbank 20W 5000mAh - black Powerbank - Sort - 5000 mAh

PriceData har fulgt prisen på Dudao K14S USB-C / MagSafe wireless powerbank 20W 5000mAh - black Powerbank - Sort - 5000 mAh i 181 dage. Laveste pris i perioden er 89 kr (registreret d. 28. januar 2026), højeste er 118 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 105 kr.

Den nuværende pris på 101 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 46 prisændringer for Dudao K14S USB-C / MagSafe wireless powerbank 20W 5000mAh - black Powerbank - Sort - 5000 mAh. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 46 prisændringer for Dudao K14S USB-C / MagSafe wireless powerbank 20W 5000mAh - black Powerbank - Sort - 5000 mAh de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. maj 2026101 kr1 kr (1%)
9. maj 2026102 kr1 kr (1%)
2. maj 2026101 kr1 kr (1%)
30. apr. 2026102 kr1 kr (1%)
26. apr. 2026101 kr1 kr (1%)
18. apr. 2026102 kr1 kr (1%)
16. apr. 2026101 kr1 kr (1%)
15. apr. 2026102 kr6 kr (6%)
4. apr. 2026108 kr5 kr (5%)
3. apr. 2026103 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret