Gå til hovedindhold

Dudao F2S Upgrade. Telefonholder til Bil med Teleskop Arm og Sugekop til Forrude & Dashboard

DudaoElektronikEAN: 6970379617809
Pris fra 28,6 krtil 182 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 153,4 kr (84% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Dudao F2S Upgrade. Telefonholder til Bil med Teleskop Arm og Sugekop til Forrude & Dashboard og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 28.6 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dudao Telescopic Gravity Car Windshield Mount Holder Black (new F2S black)
-35%28,6 kr
Før 44 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Dudao Telescopic Gravity Car Windshield Mount Holder Black (new F2S black) billede

Produktinformation

Dudao F2S Bilholder med Teleskoparm - Sort Dudao F2S er en moderne og fleksibel smartphone-holder til bilen, designet til at give dig maksimal komfort og sikkerhed under kørslen. Med sin justerbare teleskoparm og 360° rotation kan du nemt tilpasse holderen, så den passer perfekt til dine behov - uanset om du ønsker den monteret på forruden eller instrumentbrættet.

Produktspecifikationer

Mærke: Dudao
Kategori: Mobil Andet Tilbehoer
Artikel nr.: 6970379617809
EAN: 6970379617809
Varenr.: 3420516
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bilholder med sugekop - Dudao F2S Upgrade, sammenfoldelig, sort
49 kr
Til butik
Bilholder med sugekop - Dudao F2S Upgrade, sammenfoldelig, sort billede

Produktinformation

Dudao F2S upgrade - Telefonholder til bilen - Sugekop montering - SortDudao F2S Bilholder med telescopisk armDudao F2S er en moderne bilholder udstyret med en udtrækkelig, teleskopisk arm, der sammen med andre justeringsmuligheder (inklusive 360 graders rotation) gør det muligt at tilpasse holderen perfekt til dine præferencer. Den er lavet af høj kvalitet og ekstremt holdbare materialer (ABS + silikone), hvilket gør dette tilbehør ideelt til montering på bilens forrude eller dashboard. Lige der, hvor du føler dig komfortabel.De mest vigtige fordele ved Dudao F2S bilholder:- Høj kvalitet: Fremstillet af holdbare materialer som ABS og silikone. - Teleskopisk arm: Giver fleksibilitet til justering af holderens længde. - Stabil montering: Stærk sugekop sikrer stabilitet under kørslen. - Brugervenlig: Silikoneovertræk på indersiden af kæberne beskytter telefonen og forbedrer grebet. - Enkelt at betjene: En særlig knap muliggør automatisk låsning af holderen, hvilket gør det lettere at betjene med én hånd.Specifikationer:- Mærke: Dudao - Model: F2S - Materiale: ABS + silikone - Maksimal telefonbredde: 65 mm - 85 mm - Installation: Forrude eller dashboardOptimal komfort og sikkerhedDudao F2S bilholder giver dig mulighed for at have din telefon inden for rækkevidde, samtidig med at den sikrer, at du kan fokusere på vejen. Den justerbare teleskopiske arm og rotationsmulighederne gør det nemt at finde den bedste vinkel til visning af navigation eller besvarelse af opkald.En pålidelig rejsepartnerUanset om du kører på arbejde, på vej til et møde, eller når du er på roadtrip, vil Dudao F2S bilholderen være en pålidelig ledsager, der gør din køreoplevelse mere komfortabel.DesignBeslagtype til enhed: SugekopMateriale: Acrylonitrilbutadienstyren, Polykarbonat (PC)Mobil...

Produktspecifikationer

Mærke: Dudao
Kategori: Mobiltilbehør
Vægt: 0.22g
EAN: 6970379617809
Varenr.: 1830916
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Dudao F2S Upgrade foldable suction cup phone holder Black
53 kr
Til butik
Gå til Superprice.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Dudao F2S Upgrade. Telefonholder til Bil med Teleskop Arm og Sugekop til Forrude & Dashboard
-55%58 kr
Før 129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Dudao F2S Upgrade sammenfoldelig sugekops telefonholder Sort
59 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bilholder med sugekop - Dudao F2S Upgrade, sammenfoldelig, sort
69 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dudao F2S Upgrade sammenfoldelig sugekops telefonholder Sort
79 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dudao tyngdekraftsgreb til F2S-biler
182 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dudao F2S Upgrade. Telefonholder til Bil med Teleskop Arm og Sugekop til Forrude & Dashboard koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dudao F2S Upgrade. Telefonholder til Bil med Teleskop Arm og Sugekop til Forrude & Dashboard koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK28,6 kr67,6 krKøb
2Boligcenter DK49 kr49 krKøb
3Teknikproffset DK53 kr102 krKøb
4Superprice.dk58 kr58 krKøb
5Ultrashop59 kr59 krKøb
6Vivas DK69 kr138 krKøb
7CompuMail DK79 kr79 krKøb
8CS MEGASTORE DK182 kr221 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dudao F2S Upgrade. Telefonholder til Bil med Teleskop Arm og Sugekop til Forrude & Dashboard

PriceData har fulgt prisen på Dudao F2S Upgrade. Telefonholder til Bil med Teleskop Arm og Sugekop til Forrude & Dashboard i 52 dage. Laveste pris i perioden er 28,6 kr (registreret d. 13. april 2026), højeste er 44 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 34 kr.

Den nuværende pris på 28,6 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Dudao F2S Upgrade. Telefonholder til Bil med Teleskop Arm og Sugekop til Forrude & Dashboard. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Dudao F2S Upgrade. Telefonholder til Bil med Teleskop Arm og Sugekop til Forrude & Dashboard de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 202628,6 kr15,4 kr (35%)
21. apr. 202644 kr15,4 kr (54%)
13. apr. 202628,6 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret