Gå til hovedindhold

Dudao audio adapter headphone adapter from USB Type C to mini jack 3.5 mm white (L16CPro white)

DudaoAdaptereEAN: 6970379617335
Pris fra 42 krtil 199 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 157 kr (79% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Dudao audio adapter headphone adapter from USB Type C to mini jack 3.5 mm white (L16CPro white) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 42 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dudao audio adapter headphone adapter from USB Type C to mini jack 3.5 mm white (L16CPro white)
42 kr
Til butik
Dudao audio adapter headphone adapter from USB Type C to mini jack 3.5 mm white (L16CPro white) billede

Produktinformation

Denne adapter med USB Type-C-stik til 3,5 mm mini-jack gør det muligt at tilslutte traditionelle høretelefoner med mini-jack til smartphones uden hovedtelefonstik, så du kan nyde din yndlingsmusik. Den er en praktisk løsning til enheder, der kun har en USB Type-C-port. For smartphones, der allerede har både USB Type-C-port og hovedtelefonstik, vil 3,5 mm-jacket på adapteren ikke fungere. Tilbehøret er perfekt til alle, der ikke ønsker at købe nye USB Type-C-høretelefoner, da det gør det muligt at bruge klassiske høretelefoner med moderne telefoner. Det er let, kompakt og lavet af materialer af høj kvalitet og holdbarhed. Det fleksible TPE-kabel øger adapterens holdbarhed og bevægelighed, mens kun et lille stik tilsluttes smartphonen. Lydkvaliteten er klar og uden forvrængning, både til musik og opkald, hvilket sikrer en god lytteoplevelse. Designet gør det muligt at tilslutte adapteren uden at fjerne telefonens cover, hvilket gør det hurtigt og bekvemt at bruge.

Produktspecifikationer

Mærke: Dudao
Kategori: USB kabel
Artikel nr.: 6970379617335
EAN: 6970379617335
Varenr.: 3423882
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dudao L16CPro USB-C to 3.5mm Jack adapter hvid
48 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
USB-C til 3,5 mm jack adapter - Dudao L16CPro (hvid)
49 kr
Til butik
USB-C til 3,5 mm jack adapter - Dudao L16CPro (hvid) billede

Produktinformation

Dudao - USB-C adapter - USB-C (han) til 3.5mm Jack (hun)USB-C til 3.5mm jack adapter med kabelMed denne adapter kan du nemt tilslutte dine hovedtelefoner med 3.5mm mini jack til smartphones, der kun har en USB-C port. Adapteren er en praktisk løsning til nyere enheder, hvor hovedtelefonstikket er blevet fjernet, så du stadig kan nyde din yndlingsmusik med dine klassiske hovedtelefoner.Specifikationer:- Mærke: Dudao - Tilslutningstype: USB-C til 3.5mm jack - Materiale: Højkvalitets TPE - Farve: Sort3.5mm jack til alleDette tilbehør er perfekt til dig, der ikke ønsker at investere i nye hovedtelefoner med USB-C stik. Med denne lille adapter kan du nemt tilslutte dit eksisterende udstyr til nyere telefonmodeller, der har droppet 3.5mm jack-stikket.Let, lille og holdbarAdapteren vejer kun få gram og er så kompakt, at den er nem at transportere. Den er lavet af høj kvalitetsmaterialer, hvilket gør den både robust og slidstærk.Stærkt og fleksibelt kabelDet fleksible TPE-kabel giver adapteren større rækkevidde og manøvredygtighed, mens kun et lille stik forbindes til din smartphone. Dette sikrer komfort og holdbarhed ved daglig brug.Førsteklasses lydUanset om du lytter til musik eller foretager opkald, leverer adapteren klar og uforvrænget lyd. Nyd dine favoritnumre og samtaler med dine nærmeste uden kompromis på lydkvaliteten.Ingen grund til at fjerne dit coverTakket være det smarte design kan du tilslutte adapteren til din telefon uden at fjerne beskyttelsescoveret. Hurtigt, sikkert og bekvemt!...

Produktspecifikationer

Mærke: Dudao
Kategori: Kabeladaptere
Vægt: 0.04g
EAN: 6970379617335
Varenr.: 1816632
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Dudao L16CPro USB-C to 3.5mm Jack adapter hvid
59 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Dudao Adapter Dudao L16CPro USB-C to Jack 0,1m (white)
59 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
USB-C til 3,5 mm jack adapter - Dudao L16CPro (hvid)
69 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dudao L16CPro USB-C to 3.5mm Jack adapter hvid
199 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dudao audio adapter headphone adapter from USB Type C to mini jack 3.5 mm white (L16CPro white) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dudao audio adapter headphone adapter from USB Type C to mini jack 3.5 mm white (L16CPro white) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK42 kr81 krKøb
2CompuMail DK48 kr48 krKøb
3Boligcenter DK49 kr49 krKøb
4Ultrashop59 kr59 krKøb
5Teknikproffset DK59 kr108 krKøb
6Vivas DK69 kr138 krKøb
7CS MEGASTORE DK199 kr238 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dudao audio adapter headphone adapter from USB Type C to mini jack 3.5 mm white (L16CPro white)

PriceData har fulgt prisen på Dudao audio adapter headphone adapter from USB Type C to mini jack 3.5 mm white (L16CPro white) i 182 dage. Laveste pris i perioden er 41 kr (registreret d. 4. februar 2026), højeste er 48 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 45 kr.

Den nuværende pris på 42 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 8 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Dudao audio adapter headphone adapter from USB Type C to mini jack 3.5 mm white (L16CPro white). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Dudao audio adapter headphone adapter from USB Type C to mini jack 3.5 mm white (L16CPro white) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. apr. 202642 kr1 kr (2%)
22. feb. 202641 kr2 kr (5%)
15. feb. 202643 kr4 kr (9%)
10. feb. 202647 kr4 kr (9%)
6. feb. 202643 kr2 kr (5%)
4. feb. 202641 kr2 kr (5%)
19. jan. 202643 kr4 kr (9%)
15. jan. 202647 kr1 kr (2%)
8. jan. 202648 kr4 kr (9%)
24. dec. 202544 kr4 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret