Gå til hovedindhold

DUCO - Ristejern til bning af rendestensriste, brnddksler med mere

DucoHjem og haveEAN: 5709276572765
Pris fra 268 krtil 333 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 65 kr (20% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på DUCO - Ristejern til bning af rendestensriste, brnddksler med mere og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 268 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Duco ristejern til åbning af dæksler og rendestenrist
268 kr
Til butik
Duco ristejern til åbning af dæksler og rendestenrist billede

Produktinformation

Ristejern fra Duco til åbning af rendestenrist og dæksler.

Produktspecifikationer

Mærke: Duco
Kategori: Afløb & kloak
Farve: Metallic
Størrelse: One Size
EAN: 5709276572765
Varenr.: 222039003
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Duco ristejern til rendestensdæksler og -riste
268,45 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Duco ristejern til åbning af rendestenrist og dæksler
289 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Duco ristejern til åbning af kloakriste mm.
289 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Duco ristejern til åbning af rendestenrist og dæksler
329 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
DUCO - Ristejern til bning af rendestensriste, brnddksler med mere
333 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DUCO - Ristejern til bning af rendestensriste, brnddksler med mere koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DUCO - Ristejern til bning af rendestensriste, brnddksler med mere koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS268 kr268 krKøb
2EL-GROSSISTEN268,45 kr268,45 krKøb
3CompletVVS289 kr289 krKøb
4LavprisVærktøj289 kr289 krKøb
5BilligVVS DK329 kr329 krKøb
6WATTOO.DK333 kr333 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DUCO - Ristejern til bning af rendestensriste, brnddksler med mere

PriceData har fulgt prisen på DUCO - Ristejern til bning af rendestensriste, brnddksler med mere i 159 dage. Laveste pris i perioden er 268 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 379 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 307 kr.

Den nuværende pris på 268 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for DUCO - Ristejern til bning af rendestensriste, brnddksler med mere. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for DUCO - Ristejern til bning af rendestensriste, brnddksler med mere de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026268 kr
24. maj 2026268,45 kr20,55 kr (7%)
23. maj 2026289 kr20,55 kr (8%)
7. maj 2026268,45 kr20,55 kr (7%)
6. maj 2026289 kr20,55 kr (8%)
23. apr. 2026268,45 kr20,55 kr (7%)
22. apr. 2026289 kr20,55 kr (8%)
19. apr. 2026268,45 kr20,55 kr (7%)
18. apr. 2026289 kr20,55 kr (8%)
15. apr. 2026268,45 kr20,55 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret