Gå til hovedindhold

Sonoff DUALR3 Lite 2-kanal Wi-Fi Smart Switch (10A/kan. 15A total)

SonoffCentral styring af hjemmetEAN: 6920075776966
Pris fra 90 krtil 169 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 79 kr (47% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 72 kr 26. apr.

Sammenlign priser på DUALR3 Lite 2-kanal Wi-Fi Smart Switch (10A/kan. 15A total) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 90 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sonoff Smart Wi-Fi switch WiFi Dual R3 Lite
90 kr
Til butik
Sonoff Smart Wi-Fi switch WiFi Dual R3 Lite billede

Produktinformation

Praktisk styring af belysning eller automatiske persienner. Sonoff Dual R3 Lite smart switch giver dig 2-vejs kontrol over udvalgte enheder og giver dig mulighed for at oprette arbejdsplaner via appen. Den er også kompatibel med stemmeassistenterne Amazon Alexa og Google Home. Den fungerer også med andre Sonoff-produkter som for eksempel L2 LED-strippen og er ekstremt holdbar.

Produktspecifikationer

Mærke: Sonoff
Kategori: Smart Home
Artikel nr.: DUALR3 Lite
EAN: 6920075776966
Varenr.: 3213413
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Sonoff smart WiFi switch, 2 udgange, DUALR3 Lite
90,5 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SONOFF DUALR3 Lite 2 kanalų Wifi relė su variklio valdymu
97 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
DUALR3 Lite 2-kanal Wi-Fi Smart Switch (10A/kan. 15A total)
169 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DUALR3 Lite 2-kanal Wi-Fi Smart Switch (10A/kan. 15A total) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DUALR3 Lite 2-kanal Wi-Fi Smart Switch (10A/kan. 15A total) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK90 kr129 krKøb
2WATTOO.DK90,5 kr90,5 krKøb
3CS MEGASTORE DK97 kr136 krKøb
4EL-GROSSISTEN169 kr169 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DUALR3 Lite 2-kanal Wi-Fi Smart Switch (10A/kan. 15A total)

PriceData har fulgt prisen på DUALR3 Lite 2-kanal Wi-Fi Smart Switch (10A/kan. 15A total) i 171 dage. Laveste pris i perioden er 71 kr (registreret d. 13. december 2025), højeste er 109 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 90 kr.

Den nuværende pris på 90 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for DUALR3 Lite 2-kanal Wi-Fi Smart Switch (10A/kan. 15A total). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for DUALR3 Lite 2-kanal Wi-Fi Smart Switch (10A/kan. 15A total) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 202690 kr14 kr (18%)
13. maj 202676 kr7,66 kr (9%)
12. maj 202683,66 kr
11. maj 202683,98 kr
8. maj 202683,86 kr
2. maj 202683 kr4 kr (5%)
27. apr. 202687 kr15 kr (21%)
26. apr. 202672 kr17 kr (19%)
14. apr. 202689 kr17 kr (24%)
10. apr. 202672 kr17 kr (19%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret