Gå til hovedindhold

Boligcenter Drivhus med op-poppende ramme Grøn 290 x 580 x 315 cm Jern

BoligcenterDrivhuseEAN: 8721158282972
Pris fra 1.369 krtil 1.480,05 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 111,05 kr (8% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Drivhus med op-poppende ramme Grøn 290 x 580 x 315 cm Jern og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1369 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Drivhus med tag Grøn 290 x 580 x 315 cm Stål
-42%1.369 kr
Før 2.350 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Drivhus med tag Grøn 290 x 580 x 315 cm Stål billede

Produktinformation

Dette walk-in drivhus er en smart twist på moderne industrielt design med sine slanke linjer og enkle look. Det er perfekt for haveelskere, der gerne vil dyrke en masse planter i deres eget udendørs rum. Drivhuset tilføjer både udseende og funktionalitet til ethvert område og giver dig mulighed for at skabe et lille paradis for dine planter i haven eller på terrassen. Lavet af klare materialer, lukker det masser af naturligt lys ind til dine planter, mens det holder dem i sikkerhed. Semi-gennemsigtigt Dække: Dette polyethylen dæksel sørger for balanceret sollys, mens det beskytter planterne mod for meget varme. Det skaber et super godt miljø for sund plantevækst.Solid Ramme: Lavet med en stærk stålramme, er dette drivhus robust og vil ikke blåse væk i blæsende vejr. Det er bygget til at holde og er et pålideligt valg til havearbejde året rundt.Fleksibelt Design: Dette walk-in drivhus har et manuelt foldbart design, så det er nemt at pakke sammen til flytning eller opbevaring. Det er hurtigt at sætte op eller tage ned, hvilket sparer dig tid og plads, uanset om du viser sommerblomster eller efterårsfarver.Specielt Designet til Haven: Designet til udendørs rum, er dette drivhus perfekt til haver og terrasser. Dets fleksible design passer til forskellige sæsoner, hvilket gør det uundgåeligt for dine livlige haveplaner om sommer og efterår.Monteringsdetaljer: For at holde det nemt kræver samlingen to personer og klare instruktioner. Det gør det let at samle uden at gå på kompromis med styrken. Farve: GrønMateriale: StålSamlede dimensioner: 290 x 580 x 315 CM (L x B x H)Vægt: 29.2 kgSammenfoldeligIndendørs / udendørs: Kun udendørsLeveringsindhold:1 x Drivhus4 x Reb8 x SkruerAntal varer: 1Forsamling krævet: Ja Dæk ikke stoffet til, når du strækker rammen helt ud....

Produktspecifikationer

Kategori: Drivhuse
Vægt: 31.3g
EAN: 8721158282972
Varenr.: 1633416
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Drivhus med tag Grøn 290 x 580 x 315 cm Stål
-41%1.389 kr
Før 2.370 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Drivhus med tag Grøn 290 x 580 x 315 cm Stål billede

Produktinformation

Dette walk-in drivhus er en smart twist på moderne industrielt design med sine slanke linjer og enkle look. Det er perfekt for haveelskere, der gerne vil dyrke en masse planter i deres eget udendørs rum. Drivhuset tilføjer både udseende og funktionalitet til ethvert område og giver dig mulighed for at skabe et lille paradis for dine planter i haven eller på terrassen. Lavet af klare materialer, lukker det masser af naturligt lys ind til dine planter, mens det holder dem i sikkerhed. Semi-gennemsigtigt Dække: Dette polyethylen dæksel sørger for balanceret sollys, mens det beskytter planterne mod for meget varme. Det skaber et super godt miljø for sund plantevækst.Solid Ramme: Lavet med en stærk stålramme, er dette drivhus robust og vil ikke blåse væk i blæsende vejr. Det er bygget til at holde og er et pålideligt valg til havearbejde året rundt.Fleksibelt Design: Dette walk-in drivhus har et manuelt foldbart design, så det er nemt at pakke sammen til flytning eller opbevaring. Det er hurtigt at sætte op eller tage ned, hvilket sparer dig tid og plads, uanset om du viser sommerblomster eller efterårsfarver.Specielt Designet til Haven: Designet til udendørs rum, er dette drivhus perfekt til haver og terrasser. Dets fleksible design passer til forskellige sæsoner, hvilket gør det uundgåeligt for dine livlige haveplaner om sommer og efterår.Monteringsdetaljer: For at holde det nemt kræver samlingen to personer og klare instruktioner. Det gør det let at samle uden at gå på kompromis med styrken. Farve: GrønMateriale: StålSamlede dimensioner: 290 x 580 x 315 CM (L x B x H)Vægt: 29.2 kgSammenfoldeligIndendørs / udendørs: Kun udendørsLeveringsindhold:1 x Drivhus4 x Reb8 x SkruerAntal varer: 1Forsamling krævet: Ja Dæk ikke stoffet til, når du strækker rammen helt ud. Ellers vil stoffet gå i stykker. Det ville være meget bedre at tage en hul mursten for at stabilisere hver fod. Produktet er ikke egnet til vejrforhold som stærk vind, snefald og ekstremt vejr. Nogle dele kan have skarpe kanter, brug om nødvendigt beskyttelseshandsker. Tjek, om du har alle dele, før du samler dem. Hold børn og dyr væk fra monteringsområdet. Sørg for, at du har plads nok til at placere delene, før du begynder. Monter eller demonter ikke under kraftig vind. Hold alle flamme- og varmekilder væk fra teltet.

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Drivhuse
Størrelse: 580 x 290 x 315 cm
Vægt: 31.3g
EAN: 8721158282972
Varenr.: 1633416
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Drivhus med tag Grøn 290 x 580 x 315 cm Stål
-41%1.389 kr
Før 2.370 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Drivhus med tag Grøn 290 x 580 x 315 cm Stål billede

Produktinformation

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Drivhuse
Størrelse: 580 x 290 x 315 cm
Vægt: 31.3g
EAN: 8721158282972
Varenr.: 1633416
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Drivhus med op-poppende ramme Grøn 290 x 580 x 315 cm Jern
1.480,05 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Drivhus med op-poppende ramme Grøn 290 x 580 x 315 cm Jern koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Drivhus med op-poppende ramme Grøn 290 x 580 x 315 cm Jern koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK1.369 kr1.369 krKøb
2Livera DK1.389 kr1.458 krKøb
3Vivas DK1.389 kr1.458 krKøb
4DesignShoppen1.480,05 kr1.480,05 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Drivhus med op-poppende ramme Grøn 290 x 580 x 315 cm Jern

PriceData har fulgt prisen på Drivhus med op-poppende ramme Grøn 290 x 580 x 315 cm Jern i 142 dage. Laveste pris i perioden er 1.369 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 1.699 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.586 kr.

Den nuværende pris på 1.369 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 19% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Drivhus med op-poppende ramme Grøn 290 x 580 x 315 cm Jern. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Drivhus med op-poppende ramme Grøn 290 x 580 x 315 cm Jern de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20261.369 kr130 kr (9%)
19. maj 20261.499 kr100 kr (6%)
16. maj 20261.599 kr100 kr (6%)
5. maj 20261.699 kr90 kr (6%)
15. feb. 20261.609 kr10 kr (1%)
14. feb. 20261.599 kr
13. feb. 20261.598,52 kr10,48 kr (1%)
6. feb. 20261.609 kr22,59 kr (1%)
5. feb. 20261.586,41 kr22,59 kr (1%)
4. feb. 20261.609 kr16 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret