Gå til hovedindhold

Sistema Drikkedunk - Tritan Swift - 600ml - Lilla

SistemaKøkkenbestiksætEAN: 9414202139375
Pris fra 60 krtil 99,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 39,95 kr (40% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Sistema Drikkedunk - Tritan Swift - 600ml - Lilla og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 60 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sistema 600 ml Tritan Swift flaske Purple
60 kr
Til butik
Sistema 600 ml Tritan Swift flaske Purple billede

Produktspecifikationer

Mærke: Sistema
Kategori: A
Farve: 1
Artikel nr.: 6404
EAN: 9414202139375
Varenr.: 25161950
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sistema 600ml Tritan Swift Bottle Purple
62 kr
Til butik
Sistema 600ml Tritan Swift Bottle Purple billede

Produktinformation

Tritan Swift drikkeflasken fra sistema på 600ml er med bred drikkeåbning, der giver et nemt drikke flow. Drikkeflasken er perfekt til lidt større børn og voksne. Den har et tætsluttende låg, som forebygger lækage, hvis låget er lukket helt tæt. Der er påmonteret grå silikonestrop i låget til at holde flasken i. Tritan materialet kendetegner sig ved at være særdeles robust (impact resistant), krystalklart (ser ud som glas), brudsikkert og afgiver ikke smag. Tåler opvaskemaskine og fryser. 100% fri for BPA og Phthalater.Indhold: 600ml. Vægt: 130g.

Produktspecifikationer

Mærke: Sistema
Kategori: Koekkenredskaber
Artikel nr.: 6404
EAN: 9414202139375
Varenr.: 3418470
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Sistema Drikkedunk - Tritan Swift - 600ml - Lilla
99,95 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Drikkeflaske Sistema Tritan Swift lilla 600ml
99,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sistema Drikkedunk - Tritan Swift - 600ml - Lilla koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sistema Drikkedunk - Tritan Swift - 600ml - Lilla koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK60 kr99 krKøb
2Proshop DK62 kr101 krKøb
3Kids-world.dk99,95 kr99,95 krKøb
4Legekæden99,95 kr99,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sistema Drikkedunk - Tritan Swift - 600ml - Lilla

PriceData har fulgt prisen på Sistema Drikkedunk - Tritan Swift - 600ml - Lilla i 172 dage. Laveste pris i perioden er 60 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 73 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 65 kr.

Den nuværende pris på 60 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 6 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Sistema Drikkedunk - Tritan Swift - 600ml - Lilla. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Sistema Drikkedunk - Tritan Swift - 600ml - Lilla de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. maj 202660 kr2 kr (3%)
22. apr. 202662 kr2 kr (3%)
21. apr. 202664 kr2 kr (3%)
16. apr. 202662 kr11 kr (15%)
9. apr. 202673 kr9 kr (14%)
8. apr. 202664 kr2 kr (3%)
3. apr. 202662 kr2 kr (3%)
2. apr. 202664 kr2 kr (3%)
14. feb. 202662 kr11 kr (15%)
23. jan. 202673 kr11 kr (18%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret